Emily Ratajkowski kusi dekoltem. Naprawdę trudno oderwać wzrok

2021-04-06 9:37 kp
Emily Ratajkowski
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Emily Ratajkowski jeszcze przed narodzinami syna przyznawała, że w ciąży czuje się jeszcze bardziej kobieco niż wcześniej. Modelka chętnie pozowała z brzuszkiem do seksownych zdjęć, a teraz cieszy się swoją nową figurą, którą uzyskała po porodzie. Fani jej krągłości powinni być zadowoleni - teraz jej biust jest jeszcze wydatniejszy niż przedtem!

Jednym z bardziej lubianych przez część kobiet skutków ubocznych ciąży i macierzyństwa jest większy rozmiar biustu. Okazuje się, że ze swojego nowego rozmiaru bardzo zadowolona jest również Emily Ratajkowski, która przecież jeszcze przed ciążą mogła pochwalić się jednym z najbardziej kobiecych dekoltów w światowym showbiznesie. Teraz modelka kusi jednak wyjątkowymi kształtami!

Emily Ratajkowski urodziła swojego syna 8 marca. Modelka przez całą ciążę chętnie występowała w kolejnych ciążowych sesjach, dokumentując swój rosnący brzuszek. Gwiazda otwarcie mówiła, że w ciąży czuje się bardzo seksowne i rzeczywiście - wyglądała rewelacyjnie.

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Nowy dekolt Emily Ratajkowski

Teraz Emily Ratajkowski odnajduje się w swojej nowej codzienności jako mama. Modelka z dużą radością karmi syna piersią i już kilka razy pokazywała ujęcia tych intymnych momentów na Instagramie. Młodej mamie należy się tez jednak chwila dla siebie - wygląda na to, że Emily wybrała się ostatnio na randkę ze swoim mężem, Sebastianem Bear-McClardem. Pewne jest, że musiało mu się trudno rozmawiać z żoną ;)

Zobaczcie sami:

NAJNOWSZE