Emily Ratajkowski znów na intymnym zdjęciu z synem! Karmi go piersią

2021-03-25 8:28 kp
EN_01469632_0003
Autor: Janet Mayer / SplashNews.com/East News

Emily Ratajkowski rozpoczęła na początku marca zupełnie nowy etap swojego życia. W Dzień Kobiet modelka po raz pierwszy została mamą i powitała na świecie swojego syna. Teraz gwiazda chętnie dzieli się z fanami pięknymi chwilami z malcem. Na jej Instagram znów trafiło bardzo intymne zdjęcie, tym razem z karmienia piersią.

Coraz więcej gwiazd decyduje się na pokazywanie w sieci swoich zdjęć z karmienia dziecka piersią. Młode mamy chcą w ten sposób odczarować ten niezwykle ważny dla matki i dziecka proces, który przez lata wypychano poza publiczną świadomość, a miejsca dla matek karmiących przygotowywano w toaletach. Dziś świadomość jest jednak znacznie większa i coraz mniej osób reaguje negatywnie na widok kobiety karmiącej swoje dziecko piersią.

Jest dokładnie odwrotnie - zdjęcia karmiących mam robią na fanach ogromne wrażenie i rozczulają bliskością z dzieckiem, jaką można zobaczyć na ujęciu. Takie zdjęcie pokazała właśnie na swoim Instagramie kolejna świeżo upieczona mama, Emily Ratajkowski.

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018

Emily Ratajkowski karmi piersią

Emily Ratajkowski przez całą ciążę z przyjemnością pokazywała swoim fanom bardzo intymne i kobiece sesje zdjęciowe, których głównym bohaterem był oczywiście jej brzuszek. Już po urodzeniu syna modelka zdecydowała się też na pokazanie ujęć z porodu, które zrobiły na internautach ogromne wrażenie.

Teraz gwiazda rozczuliła po raz kolejny pokazując, jak karmi synka piersią.

piękna mama, piękne dziecko

to takie cenne

szczęśliwe dziecko

- piszą fani.

Co ciekawe, pod postem rozgorzała też dyskusja na temat płci dziecka Emily Ratajkowski. Jeszcze przed porodem modelka ogłosiła bowiem, że dziecko ma być neutralne płciowo, a swoją płeć określi samo, gdy będzie już dorosłe. Najwyraźniej jednak gwiazda zmieniła zdanie i dziś nie ma wątpliwości, że jej dziecko to chłopiec.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE