Emily Ratajkowski ośmieszyła tym zdjęciem "zwyczajne kobiety"? [ZAGŁOSUJ]

2019-03-15 12:53
Emily Ratajkowski ośmieszyła koleżankę?
Autor: instagram.com

Emily Ratajkowski zdobyła sławę i uwielbienie wyłącznie dzięki swojej nienagannej figurze. Modelka niemal codziennie publikuje na Instagramie kolejne zdjęcia swoich nagich pośladków, co niezmiennie przysparza jej nowych fanów. Jedno z jej ostatnich zdjęć zostało jednak bardzo ostro skrytykowane przez fanów. Czy porównując się ze "zwykłą" kobietą Emily Ratajkowski próbowała ją ośmieszyć? Oceńcie sami!

Emily Ratajkowski posunęła się za daleko w promowaniu swojej idealnej figury. Modelka i celebrytka dodała ostatnio na Instagram zdjęcie, które wzbudziło ogromne kontrowersje wśród jej fanów. Na czarno-białym zdjęciu widzimy modelkę w bikini w towarzystwie koleżanki o znacznie mniej perfekcyjnej figurze. Komentujący twierdzą, że to nieelegancja próba podkreślenia własnej sylwetki.

W komentarzach pod zdjęciem zawrzało. Nie ma bowiem żadnych wątpliwości co do tego, która z pań na zdjęciu może pochwalić się lepszą sylwetką. Oczywiście dla znaczniej większości "normalnych" kobiet ciało jak u  Emily Ratajkowski to rzecz nieosiągalna. Celebrytka została nazwana nawet hipokrytką. Czy to próba wzbudzenia u nich kompleksów?

HOT TEMAT
Justin Bieber, Hailey Bieber

Autor: SplashNews.com/East News

Justin Bieber "czuje się jak zwierzę". Traci zaufanie do Hailey Bieber!

Emily Ratajkowski przesadziła?

Dlaczego ona wystawiła swoją przyjaciółkę na upokorzenie, publikując coś takiego?

Specjalnie opublikowałaś to zdjęcie, aby było jasne, że twoje ciało jest lepsze niż ciało twojej koleżanki.

Nadwaga nie jest piękna ani zdrowa. Nie bądź hipokrytką

Niedorzeczne! Chciałaś pokazać, jaka szczupła i wysportowana jesteś

Proszę was. Ona doskonale wiedziała co robi, gdy publikowała to zdjęcie. Ma lepsze ciało i o tym wie (ale udaje, że nie wie) i jest z tego powodu szczęśliwa.

Nie udawaj. Wrzuciłaś to, żeby skupić uwagę na sobie

- to przykładowe komentarze pod fotografią.

>> Siostra Louisa Tomlinsona NIE ŻYJE! Felicite Tomlinson miała 18 lat!

Sama Emily Ratajkowski utrzymuje, że nie rozumie, z jakiego powodu wybuchło zamieszanie. Modelka odpowiedziała krytykom w jednym z komentarzy.

Wszyscy ci hejterzy są szaleni. Tylko dlatego, że przyzwyczailiście się do oglądania jednego typu figury w internecie, nie znaczy to, że tylko ten jeden należy uważać za "piękny".

- napisała Emily Ratajkowski.

Po czyjej jesteście stronie? Emily Ratajkowski chciała podkreślić urodę swojego ciało, czy rzeczywiście uważa koleżankę za równie piękną? Dajcie znać w sondzie!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Beach buns @inamoratawoman Post udostępniony przez Emily Ratajkowski (@emrata)

Zobacz też:

NAJNOWSZE