Justin Bieber "czuje się jak zwierzę". Traci zaufanie do Hailey Bieber!

2019-03-15 12:12
Justin Bieber, Hailey Bieber
Autor: SplashNews.com/East News

Justin Bieber przyznał niedawno, że cierpi na depresję. Sygnały złego stanu zdrowia piosenkarza docierały jednak do fanów już od dawna - Jusa widziano w bardzo złej kondycji, a jesienią przyłapano go nawet na płaczu. To za sprawą Hailey Bieber wokalista zdecydował się skorzystać z profesjonalnej terapii. Para wciąż zmaga się jednak z wieloma problemami - znajomi Jusa i Hailey poważnie martwią się o ich małżeństwo!

Małżeńskie życie Justina Biebera i Hailey Bieber nie jest usłane różami. Krótko po ślubie para zaczęła zmagać się z depresją wokalisty - jego pogarszającą się kondycję mogliśmy obserwować już od wielu tygodni. Justin często wyglądał na przygnębionego i zmęczonego. Na szczęście u swojego boku cały czas ma Hailey, która nie tylko zachęciła go do skorzystania z profesjonalnej pomocy, ale regularnie poprawia mu nastrój swoją obecnością.

Niestety, wiele wskazuje na to, że depresja Justina Biebera jest na tyle głęboka, że leczenie będzie trwało tygodniami. Znajomi wokalisty donoszą, że Jus cierpi z powodu swojej sławy, a to obraca się przeciwko jego związkowi.

HOT TEMAT
Selena Gomez

Autor: Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER

Selena Gomez mówi o nowym albumie. "Bardzo się tym stresuję"

Justin Bieber i Hailey Bieber przechodzą kryzys?

Zaledwie kilka dni temu media obiegły zdjęcia, na których widzimy skłóconych Justina i Hailey Bieberów, wychodzących z ich apartamentu. Tabloidy spekulowały, że powodem kłótni mogła być impreza, na którą modelka wybrała się wieczór wcześniej w towarzystwie Kendall Jenner. Sprawa jest jednak znacznie bardziej złożona.

>> Justin Bieber i Hailey kłócą się na ulicy! [ZDJĘCIA] Poszło o imprezę z Kendall Jenner?

Justin jest bardzo przygnębiony i szukał prywatnego poradnictwa i leczenia oraz polegał na swojej wierze. Jest w Kanadzie i odizolował się. Czuje się, jakby był wszędzie traktowany jak zwierzę. Gdzie idzie, zawsze wokół niego są ludzie lub paparazzi w krzakach, próbujący robić mu zdjęcia. Przyjaciele Justina są zaniepokojeni jego związkiem z Hailey. Nadal mają problemy z zaufaniem i przechodzą trudny okres. Justin nadal jej potrzebuje i chce, aby była jego żoną, a ona chce go wspierać. Jest jednak ciężko.

- donosi informator Us Weekly.

Hailey Bieber z pewnością będzie potrzebowała teraz dużo cierpliwości dla swojego ukochanego. Walka z depresją jest bardzo trudna i często odbija się na relacjach z najbliższymi osobami. Wierzymy, że dadzą sobie radę! <3

NAJNOWSZE