Zofia Zborowska reaguje na wpis Agnieszki Kaczorowskiej. Trudna ciąża to nie zaniedbanie

2021-06-07 16:03 es
Zofia Zborowska
Autor: WBF

Jednym wpisem Agnieszka Kaczorowska zapewniła sobie skok popularności. Nie jest to jednak wyłącznie pozytywny rozgłos. Gwiazda uskarżała się na Instagramie, że jako estetka musi obserwować "modę na brzydotę". Na wpis zareagowały niezliczone aktywistki, ale także...celebrytki. Swoją odpowiedź opublikowała również Zofia Zborowska. Okazuje się, że jej ciąża nie jest łatwa. Gwiazda mierzy się z szeregiem przypadłości. Nie znaczy to jednak, że jest "zaniedbana"!

Od kilku lat ruch body positive rośnie w siłę. To zasługa aktywistek oraz celebrytek, które w rozsądny sposób wykorzystują swoją sławę i zasięgi. Nieogolone ciało, cellulit, zmarszczki czy fałdki nie są przecież powodem do wstydu. W świecie, gdzie obowiązuje nieosiągalny kanon piękna rodem z Instagrama, tak łatwo o tym zapominamy. "Na szczęście" Agnieszka Kaczorowska przypomniała swoim fankom, jak "powinny" wyglądać.

Tancerka skrytykowała "modę na brzydotę". Teraz Agnieszka Kaczorowska musi się mierzyć nie tylko z reakcjami aktywistek, które walczą o normalizację wyglądu kobiet, ale także koleżanek z show-biznesu.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Zofia Zborowska o wpisie Agnieszki Kaczorowskiej

Od niedawna Zofia Zborowska coraz chętniej wpuszcza fanów do życia prywatnego. Najnowszym wpisem otworzyła się jeszcze bardziej. Okazuje się, że jej ciąża nie zawsze przebiega lekko i przyjemnie.

Na początku ciąży Zofia Zborowska musiała "leżeć plackiem" przez miesiąc. Sytuacja z jej dzieckiem była poważna, na szczęście jednak wszystko zakończyło się dobrze. Teraz została jedynie z ciążowym trądzikiem.

Zofia Zborowska zdradziła, że w ciąży zaczęła o siebie bardziej dbać. Masaże, olejki, medytacja oraz rehabilitacja. To wszystko dla " nienarodzonej jeszcze córki"!

Także jak slyszę, że ktoś zarzuca mi, albo jakiejkolwiek innej kobiecie zaniedbanie..(w ciąży czy też nie), to jest mi po prostu przykro. Nigdy nie wiesz jaka historia kryje się za każdą z nas. Dla kogoś wstanie z łóżka to już jest sukces. Ja, jak mam siłę, to wjeżdża makeup i kiecka ale błagam nie oceniajmy po wyglądzie. Nie narzucajmy sobie tej chorej presji. Bądźmy dla siebie wyrozumiali, wspierajmy sie. Moje postrzeganie kobiet, w trakcie trwania ciąży, niebywale się zmieniło i b. mnie to wzrusza. Jestem Waszą fanką. Bez kitu❤️

Napisała Zofia Zborowska.

Wcześniej odniosła się także do wpisu Agnieszki Kaczorowskiej na stories. Tancerka dostała od niej słowa...wsparcia.

Ten post jest wymierzony w samą Agę. Nie wyobrażam sobie presji, pod jaką Ona żyje. Ale jedno jest pewne, jest absolutnie WYSTARCZAJĄCĄ, piękną i wspaniałą dziewczyn.

Myślicie, że Agnieszka Kaczorowska wyciągnie z tego lekcję dla siebie?

Niektóre gwiazdy wiele robią, żeby pozostać "normalnymi" w czasach Instagrama. Zobacz, które celebrytki pokazują się fanom bez makijażu:

NAJNOWSZE