Elvis Presley żyje? Jego wnuczka Riley Keough ujawnia NAGĄ PRAWDĘ. Dosłownie!

2020-06-04 13:56 mw
Riley Keough, wnuczka Elvisa Presleya
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER, instagram.com / Riley Keough

Fani nieżyjącego Elvisa Presleya mają kolejny temat do dyskusji. Ci spośród nich, którzy przestali już pielęgnować teorie spiskowe na temat jego zagadkowej śmierci, mogą skupić się na wnuczce Króla Rock'n'Rolla. Riley Keough wzbudziła kilka dni temu niemałą sensację, publikując na swoim Instagramie zupełnie nagie zdjęcie. Rozbierana fotka wnuczki Elvisa pojawiła się w sieci z okazji 31. urodzin Riley Keough.

Lubicie teorie spiskowe?

W sieci nie brakuje sensacji na temat wielkich gwiazd. Największe emocje wzbudzają oczywiście te, które dotyczą tajemniczych śmierci znanych artystów. Nie wszyscy wierzą na przykład, że w 2009 roku ziemski padół opuścił Michael Jackson. Niektórzy fani MJ twierdzą nawet, że mają na to twarde dowody. Do dziś furorę w sieci robi zdjęcie córki Michaela Jacksona, na którym fani wypatrzyli Króla Popu.

Ale Michael Jackson nie był pierwszy. Długo przed tym, zanim zrobił karierę, świat żył teorią spiskową na temat śmierci innego wielkiego muzyka. Mowa oczywiście o Królu Rock'n'Rolla. Przez długie lata wiele osób żyło w przekonaniu, że Elvis Presley żyje na prywatnej wyspie. Teoria jest bardzo ciekawa i dla wielu osób wcale nie jest pozbawiona sensu. Jeśli chcecie dowiedzieć się o niej więcej, gorąco polecamy podcast na temat zagadkowej śmierci Elvisa.

Wnuczka Elvisa pokazuje "nagą prawdę"

Cóż, jeśli Elvis Presley naprawdę żyje, w ostatnich dniach musi być w sporym szoku :) Wnuczka Króla Rock'n'Rolla narobiła niedawno sporego zamieszania, publikując w sieci swoje nagie zdjęcie.

Riley Keough świętowała w ten sposób swoje 31. urodziny...

31 🤙

- napisała krótko wnuczka Elvisa Presleya przy swoim urodzinowym zdjęciu.

Wyświetl ten post na Instagramie.
31 🤙 Post udostępniony przez Riley Keough (@rileykeough)

Co na to fani?

Twój dziadek byłby z ciebie dumny

- pisali fani pod urodzinowym nagim zdjęciem wnuczki Elvisa i Priscilli Presley.

Hotplota.pl: Jason Momoa ratuje lokalną knajpkę; Ile wydaje Kylie Jenner?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE