Elon Musk nie żartował? AKT URODZENIA jego syna zdradza PRAWDZIWE IMIĘ chłopca!

2020-06-16 18:30 nk
Elon Musk i Grimes
Autor: AFP/EAST NEWS

Imię dziecka Elona Muska i Grimes wzbudza emocje od samych narodzin chłopca. Para cały czas obstawała przy tym, że ich synek nazywa się X AE A-XII. Czy to była tylko prowokacja? Amerykańskie media dotarły do aktu urodzenia niemowlaka. I wszystko stało się jasne...

Elon Musk i Grimes zostali niedawno rodzicami. Na początku maja 2002 dowiedzieliśmy się, że piosenkarka urodziła zdrowego chłopca. Szczęśliwi rodzice zdecydowali się także podzielić z fanami imieniem, jakie wybrali dla maleństwa. I wtedy właśnie wiele szczęk upadło z hukiem na podłogę. Otóż zakochani zapragnęli nazwać dziecko X Æ A-12.

Prawdziwe imię dziecka Elona Muska

Szybko okazało się, że Grimes i Elon Musk musza zapomnieć o marzeniu nazwania synka X Æ A-12. Jednak fanów, którzy odetchnęli wtedy z ulgą, czekało kolejne zaskoczenie - piosenkarka i miliarder postanowili nie rezygnować zbyt łatwo ze swojego marzenia i liczbę 12 na końcu imienia zamienili na... zapis rzymski! I tak oto dziecko Muska i Grimes zostało X Æ A-Xii.

Zakochani wymyślili nawet zdrobnienie dla swojego maleństwa...

Ponad miesiąc po narodzinach dziecka jeden z amerykańskich serwisów dotarł do jego aktu urodzenia. Jest w nim zapisane imię, na którym ostatecznie stanęło. Niestety, to nie będzie dobra wiadomość...

Syn Elona Muska i Grimes naprawdę ma na imię X Æ A-Xii! A dokładniej - pierwsze imię to "X", drugie "Æ A-Xii", a nazwisko - oczywiście "Musk".

Dokument potwierdzający personalia dziecka możecie zobaczyć > TUTAJ <.

Coś nam się zdaje, że młody Musk będzie miał przechlapane w szkole...

Elon Musk i Grimes
Autor: AFP/EAST NEWS
Hotplota.pl: Laurki dzieci Kim Kardashian i Chrissy Teigen. Adele w filmiku do fanów
NAJNOWSZE