Elliot Page przeszedł operację usunięcia biustu. "To odmieniło moje życie"

2021-03-16 22:02 es
Elliot Page, dawniej Ellen Page
Autor: GEOFF ROBINS/AFP/East News

W grudniu gwiazda „The Umbrella Academy” zrobiła coming out. Dowiedzieliśmy się, że Elliot Page jest osobą transpłciową. Teraz aktor rozpoczął podróż, która ma dopasować jego ciało do tożsamości płciowej. Elliot Page przeszedł operację usunięcia tkanki tłuszczowej na klatce piersiowej i nie posiada się z radości.

W grudniu dowiedzieliśmy się, że w obsadzie The Umbrella Academy jest osoba transpłciowa. Ellen Page zdecydowała się na coming out. Elliot Page rozpoczął nowe życie. Nie tylko przedstawił światu nową tożsamość, ale też złożył wniosek rozwodowy, kończąc swoje małżeństwo z Emmą Portner.

Na łamach magazynu Time Elliot Page opowiedział o drodze, jaką przechodzi. Za nim operacja usunięcia tkanki tłuszczowej z klatki piersiowej.

Elliot Page przeszedł operację usunięcia biustu

Na okładce magazynu Time zapozował Elliot Page. W wywiadzie aktor opowiada o podróży, jaką przechodzi ze swoim ciałem od czasu grudniowego coming outu.

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018

Elliot Page przeszedł ​​operację polegająca na usunięciu tkanki piersi, w celu uzyskania bardziej męskiego wyglądu.

To całkowicie zmieniło moje życie

Powiedział magazynowi Time na okładce Elliot Page.

Aktor powiedział, że operacja nie definiuje bycia trans, ale zapewniła mu wolność od „totalnego piekła”, jakim było dojrzewanie w kobiecym ciele. Pozwala mu także rozpoznać siebie, gdy spojrzy w lustro.

Z jakiego stanu pochodzą gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Z jakiego stanu pochodzi ?Taylor Swift
NAJNOWSZE