Elliot Page opuszcza obsadę 1Up. Ruby Rose odegra jego rolę w nowej komedii

2021-01-28 17:00 es
Elliot Page (dawniej Ellen Page) w Umbrella Academy
Autor: Wiese/FaceToFace/REPORTER

Na początku grudnia Elliot Page zrobił coming out i ogłosił, że jest osobą transpłciową. To nie tylko ogromny wysiłek psychiczny, ale też konieczności zmierzenia się z konsekwencjami. Elliot Page opuszcza obsadę 1Up. Jego miejsce zajmie Ruby Rose.

Elliot Page przechodzi bardzo gorący czas. Na początku grudnia aktor zdecydował się na coming out. Opowiedział, że jest osobą transpłciową. Od tamtej pory Ellen page przestała istnieć. To duża zmiana, która wpływa na każdy obszar życia.

Nowa sytuacja dotyczy nie tylko Elliota Page, ale i jego najbliższych. Trzy lata temu Elliot Page wziął ślub z Emmą Portner. Tancerka ogłosiła, że bardzo go wspiera. Jednak kilka tygodni po coming oucie para złożyła dokumenty rozwodowe. Wynika z nich, że Elliot i Emma Portner rozstali się już dawno temu. Para pozostaje w dobrych stosunkach.

Zmiany dotyczą także życia zawodowego. Elliot Page nie zagra w 1Up.

ESKA XD #014

Ruby Rose zastępuje Elliota Page w nowym filmie

Film 1Up jest obecnie produkowany w Toronto. Komedia opowiada o młodej kobiecie o imieniu Valerie Lee (w tej roli Paris Berelc), która porzuciła swój szkolny zespół e-sportowy i założyła własny, aby utrzymać swoje stypendium.

Elliot Page miał grac profesorkę, która pomoże Valerie skompletować nowy zespół. The Hollywood Reporter donosi, że zamiast niego zobaczymy Ruby Rose.

Ruby Rose ma obecnie sporo czasu. Kilka miesięcy temu gwiazda zrezygnowała z głównej roli w drugim sezonie Batwoman.

Ilu followersów mają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile mniej więcej osób obserwuję konto Ariany Grande?
NAJNOWSZE