Elliot Page, dawniej Ellen Page

i

Autor: GEOFF ROBINS/AFP/East News

Elliot Page pozuje topless! 5 miesięcy temu ogłosił, że jest trans

2021-05-25 8:50

W grudniu ubiegłego roku Elliot Page - znany dotąd jako Ellen Page - ogłosił, że jest osobą transseksualną. Aktor wyznał, że jest szczęśliwy, że w końcu może być tym, za kogo się uważa i wsparł wszystkie osoby, które są w podobnej sytuacji i walczą o swoją tożsamość. W ostatnich miesiącach Elliot zdecydował się też na operację usunięcia biustu. Teraz po raz pierwszy zapozował topless!

Gdy w grudniu ubiegłego roku Elliot Page ogłosił, że jest osobą transseksualną, o jego wyznaniu i odwadze rozpisywały się media na całym świecie. Aktor, wcześniej jako aktorka Ellen Page, przez lata był związany z Emmą Portner, która w ostatnim czasie bardzo wspierała go w jego drodze. Sporo czasu minęło jednak, zanim Elliot odważył się napisać publiczny list do swoich fanów.

Elliot Page doskonale zdaje sobie jednak sprawę z tego, że jego otwartość pomaga innym ludziom z całego świata, którzy są osobami transseksualnymi, a którzy spotykają się dyskryminacją, hejtem czy wyśmiewaniem. Aktor na każdym kroku stara się przypominać, że osoby LGBT w dużym stopniu zmagają się z myślami samobójczymi i depresją, a tylko mówienie głośno o tych sprawach i przypominanie, że każdy ma prawo do szczęścia, może odmienić ich trudną sytuację.

ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY

trans-radość

trans jest piękne

- czytamy.

Zobaczcie nowe zdjęcie Elliota Page!

Elliot Page po raz pierwszy bez koszulki

Przemianie psychicznej Elliota Page towarzyszą operacje i terapie hormonalne. Choć aktor przyznaje, że zmiany fizyczne nie definiują jego poczucia bycia trans, zmiana wyglądu pozwala mu rozpoznać się w lustrze. Wiosną Elliot przeszedł operację usunięcia tkanki tłuszczowej z biustu.

>> Elliot Page przeszedł operację usunięcia biustu. "To odmieniło moje życie"

Teraz gwiazdor po raz pierwszy zapozował na Instagramie bez koszulki, pokazując fanom swoje nowe, bardziej męskie ciało. Pod postem Elliot Page dodał wymowne hasztagi:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE