Edyta Zając wygrała Taniec z gwiazdami 2020! Kim jest? Wiek, Instagram, wzrost

2020-10-23 22:08 kp
Edyta Zając
Autor: WBF

Edyta Zając i Michał Bartkiewicz walczyli w piątkowy wieczór o kryształową kulę Tańca z gwiazdami 2020. Droga do finału tej edycji show była bardzo długa i wyboista, oczywiście za sprawą pandemii koronawirusa, która w marcu przerwała program, a już jesienią wyeliminowała kilka par. Edyta Zając mimo niedogodności dała z siebie jednak wszystko i została zwycięzcą Tańca z gwiazdami 2020!

Finał Tańca z gwiazdami 2020 za nami. W ostatnich odcinkach swoim tanecznym stylem wyróżniały się dwie pary - Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino oraz Edyta Zając i Michał Bartkiewicz i to one powalczyły o kryształową kulę w piątkowy wieczór. Rywalizacja była wyjątkowo zacięta, bo każda z pań ma wielki talent i swój własny styl, którym zachwyciła jurorów i widzów.

W piątkowy wieczór to właśnie Edyta Zając wygrała Taniec z gwiazdami 2020. Na co modelka przeznaczy wygraną kwotę? Gwiazda zdradziła, że z pewnością wyśle na wakacje rodziców i sporo zaoszczędzi.

Kim jest Edyta Zając? Dla niektórych jej imię i wizerunek są doskonale znane, a innym przyda się przed finałem Tańca z gwiazdami 2020 kilka najważniejszych informacji na jej temat. Edyta Zając to modelka i finalistka konkursu Miss Polonia 2014. Ma za sobą występy podczas tygodni mody w Mediolanie, Nowym Jorku czy Londynie. Prywatnie od 2016 roku była żoną Jakuba Rzeźniczaka. Para rozwiodła się rok temu, gdy wyszło na jaw, że piłkarz ma dziecko z inną kobietą.

>> Jakub Rzeźniczak na zdjęciach z córką! Podobna do taty?

To jednak nie wszystko, co warto wiedzieć o Edycie Zając. Oto informacje, które najbardziej interesują internautów!

ESKA XD #007

Taniec z gwiazdami 2020 - Edyta Zając zwycięzcą

Edyta Zając - wiek

Edyta Zając ma 32 lata. Modelka urodziła się 20 czerwca 1988 roku. Karierę w modelingu rozpoczęła w 2001 roku.

Edyta Zając - Instagram

Edyta Zając prowadzi oczywiście własny profil na Instagramie, na którym w ostatnim czasie mogliśmy podglądać głównie jej przygotowania do kolejnych odcinków Tańca z gwiazdami 2020. Modelka lubi pokazywać też fanom efekty swoich kolejnych sesji zdjęciowych i - czasami - uchyla rąbka tajemnicy w kwestii swojego życia prywatnego. Profil Edyty Zając na Instagramie śledzi ponad 120 tysięcy osób.

Edyta Zając - wzrost

Fani oczywiście zastanawiają się też, ile wzrostu ma Edyta Zając. Modelka w Tańcu z gwiazdami 2020 wiele razy prezentowała swoje bardzo długie nogi - jak zresztą na gwiazdę modelingu przystało. Edyta Zając ma 178 cm wzrostu.

Będziecie kibicować Edycie Zając w finale Tańca z gwiazdami 2020?

Sonda
Kto wygra 11. edycję Tańca z Gwiazdami?
NAJNOWSZE