Jakub Rzeźniczak na zdjęciach z córką! Podobna do taty?

2020-05-26 9:19 kp
Jakub Rzeźniczak
Autor: WBF

W ubiegłym roku w polskich mediach wiele mówiło się o Jakubie Rzeźniczaku. W czerwcu 2019 wyszło na jaw, że piłkarz ma nieślubne dziecko i przeżywa kryzys w związku z Edytą Zając. W odpowiedzi na plotki Jakub potwierdził, że jest ojcem dziewczynki, w której wychowanie aktywnie się angażuje. Teraz po raz pierwszy możemy zobaczyć go z córką! Sportowiec pochwalił się nią na swoim Instagramie.

Jakub Rzeźniczak zrobił swoim fanom niezwykłą niespodziankę. Piłkarz po raz pierwszy pochwalił się w mediach zdjęciami ze swoją córką, o której zrobiło się głośno dokładnie rok temu. Na profilu piłkarza na Instagramie pojawiło się kilka zdjęć z pięknej sesji z dziewczynką.

Przypomnijmy, że o tym, że Jakub Rzeźniczak ma córkę, dowiedzieliśmy się rok temu, kiedy to informatorzy polskich tabloidów zaczęli donosić, że piłkarz ma nieślubne dziecko. Jednocześnie w mediach zaczęły pojawiać się informacje na temat kryzysu w jego małżeństwie z Edytą Zając - dwuletnie wtedy dziecko oznaczało, że Rzeźniczak był niewierny swojej żonie. Sportowiec szybko potwierdził, że rzeczywiście jest ojcem i poprosił o uszanowanie jego prywatności.

>> Jakub Rzeźniczak: "Tak, mam córkę". Piłkarz potwierdził plotki o nieślubnym dziecku

Jakub Rzeźniczak z córką

Teraz Jakub Rzeźniczak pokazał pierwsze zdjęcia z córką. Wiemy już, że dziewczynka ma na imię Inez i jest uroczą blondynką. Na radosnych fotkach widzimy, że tata i córka świetnie czują się w swoim towarzystwie. Fani piłkarza zarzucili post na jego Instagramie pozytywnymi komentarzami.

Zobaczcie zdjęcia Jakuba Rzeźniczaka z córką. Inez jest podobna do taty?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Inez ❤️ Fot: @fotografie_eweliny Post udostępniony przez Jakub Rzeźniczak25 (@jakubrzezniczak25)
Hotplota.pl: Brat Billie Eilish okradziony; Orlando Bloom przecenia dom
NAJNOWSZE