Edyta Herbuś tańczy z dziadkiem. Fani są wzruszeni [WIDEO]

2021-08-05 13:14 kp
Edyta Herbuś
Autor: WBF

Edyta Herbuś często podkreśla, jak ważne są dla niej relacje rodzinne. Tancerka szczególną uwagę poświęca swoim dziadkom - przy różnych okazjach gwiazda zaznacza, jak bardzo wdzięczna jest za to, że ma ich przy sobie. Teraz Edyta pokazała niezwykle osobisty moment z obchodów 65. rocznicy ślubu dziadków. Piękna pamiątka!

Fani uwielbiają podglądać swoich ulubieńców na rodzinnych zdjęciach. Większość z celebrytów od czasu do czasu dzieli się fotkami z bliskimi, co zawsze wzbudza duży entuzjazm wśród komentujących. 40-letnia Edyta Herbuś ma tymczasem wyjątkowe szczęście - gwiazda może pokazać zdjęcia ze swoimi dziadkami.

Edyta Herbuś już nie raz podkreślała, że obecność dziadka i babci w jej życiu to ogromne błogosławieństwo. Tancerka spotyka się z nimi przy różnych okazjach i zawsze bardzo ceni ich towarzystwo. Ostatnio wraz z pozostałymi członkami rodziny świętowała wyjątkowy dzień - 65. rocznicę ich ślubu! Nie obyło się bez imprezy!

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Edyta Herbuś z dziadkiem

Cała rodzina Edyty Herbuś bawiła się ostatnio na przyjęciu zorganizowanym z okazji tzw. żelaznych godów, czyli 65. rocznicy ślubu jej dziadków Tolci i Tadeusza. Poza tradycyjnym tortem nie zabrakło tańców - a w tym Edyta jest najlepsza! Gwiazda pokazała urocze wideo, na którym tańczy ze swoim dziadkiem do piosenki Czerwona jarzębina. Co za wzruszająca chwila.

A tak o swoich dziadkach Edyta Herbuś pisała w dniu ich święta:

„I że CIĘ nie opuszczę aż do śmierci ...” 💙💙

Wczoraj świętowaliśmy 65 rocznice ślubu naszych ukochanych dziadków💙 Rocznicę ich niezwykłej miłości💙silnej, mądrej, inspirującej, niezniszczalnej ...Ktoś z Was napisał do mnie, że taka miłość się już nie zdarza, że oni są jak „ Ostatni Mohikanin”...A ja życzę NAM wszystkim, żebyśmy nigdy nie przestawali w taką miłość wierzyć i próbowali tworzyć takie piękne i trwałe relacje z drugim człowiekiem ...

Piękna więź?

NAJNOWSZE