Edyta Górniak: "Wśród nas żyją bioroboty, hybrydy i reptilianie". Jako dziecko doświadczyła przekazów

2022-06-27 13:36 Joanna Dembek
Edyta Górniak
Autor: AKPA Edyta Górniak głosi na scenie swoje teorie na temat wszechświata

Na scenie podczas zlotu "Harmonia Kosmosu" wystąpiła Edyta Górniak, aby podzielić się ze zgromadzonymi swoimi teoriami na temat wszechświata, wirusa COVID-19 i humanoidalnych gadów, które żyją wśród nas.

W dniach 23-16 czerwca w Torzymiu odbyła się impreza o nazwie "XIX Zlot Wolnych Ludzi Harmonia Kosmosu 2022", a wśród prelegentów pojawiła się sama Edyta Górniak, która od dawna raczy internautów swoimi teoriami na temat wszechświata i koronawirusa. A ostatnio powiedziała również, że wierzy w istnienie niebezpiecznych dla ludzkości "istot bez duszy".

Edyta Górniak wierzy, że istoty z filmów science fiction żyją wśród nas

Od początku trwania pandemii Edyta Górniak mocno zaznaczyła w sieci swoje zdanie na temat pandemii, sadząc, że jest to znak od Boga, który składnia nas ku refleksji i zaprzestania gonitwie, która towarzyszy nam w życiu codziennym. Dzięki temu zyskała wielu fanów, którzy również podzielają jej zdanie, a na zlocie "Harmonia Kosmosu 2022" powiedziała więcej na temat swoich spekulacji.

To, że ja wystąpiłam w obronie ludzi dwa lata temu, to było z pełnym komfortem, dlatego że ja już wcześniej dostałam przekazy, czyli wiedziałam, co może się wydarzyć i byłam zupełnie spokojna o to, że jest to zaledwie kolejna pułapka - powiedziała o pandemii koronawirusa.

Jednak największą sensację wywołał fragment jej wypowiedzi na temat dziwnych istot żyjących wśród nas.

To, że człowiek w ogóle jeszcze istnieje, to jest cud. Wśród nas żyją też bioroboty, hybrydy i reptilianie. Nie każdy, kto wygląda jak człowiek, ma duszę. Ma tylko kombinezon biologiczny i te same potrzeby fizyczne, biologiczne, ale nie ma połączenia z pierwotną świadomością, ze źródłem i zapomniał lub nigdy nie poczuł tej świętej energii wszelkiego stworzenia — cytuje jej słowa "Głos Wielkopolski".

Najsławniejszy propagator pseudonauki i medycyny niekonwencjonalnej Jerzy Zięba po wystąpieniu Edyty wkroczył na scenę, ucałował piosenkarkę i wyznał, że Edyta powinna wystartować z wyborach prezydenckich. Na koniec, Górniak zaśpiewała dla wszystkich zgromadzonych.

Sonda
Wierzysz, że wśród nas żyją bioroboty, hybrydy i reptilianie?
DOM Z PAPIERU ZA KULISAMI, KOREAŃSKIE MASKI I SERIAL O BERLINIE | To Się Kręci #9
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE