Edyta Górniak

i

Autor: AKPA Edyta Górniak głosi na scenie swoje teorie na temat wszechświata

Edyta Górniak: "Wśród nas żyją bioroboty, hybrydy i reptilianie". Jako dziecko doświadczyła przekazów

2022-06-27 13:36

Na scenie podczas zlotu "Harmonia Kosmosu" wystąpiła Edyta Górniak, aby podzielić się ze zgromadzonymi swoimi teoriami na temat wszechświata, wirusa COVID-19 i humanoidalnych gadów, które żyją wśród nas.

W dniach 23-16 czerwca w Torzymiu odbyła się impreza o nazwie "XIX Zlot Wolnych Ludzi Harmonia Kosmosu 2022", a wśród prelegentów pojawiła się sama Edyta Górniak, która od dawna raczy internautów swoimi teoriami na temat wszechświata i koronawirusa. A ostatnio powiedziała również, że wierzy w istnienie niebezpiecznych dla ludzkości "istot bez duszy".

Edyta Górniak wierzy, że istoty z filmów science fiction żyją wśród nas

Od początku trwania pandemii Edyta Górniak mocno zaznaczyła w sieci swoje zdanie na temat pandemii, sadząc, że jest to znak od Boga, który składnia nas ku refleksji i zaprzestania gonitwie, która towarzyszy nam w życiu codziennym. Dzięki temu zyskała wielu fanów, którzy również podzielają jej zdanie, a na zlocie "Harmonia Kosmosu 2022" powiedziała więcej na temat swoich spekulacji.

To, że ja wystąpiłam w obronie ludzi dwa lata temu, to było z pełnym komfortem, dlatego że ja już wcześniej dostałam przekazy, czyli wiedziałam, co może się wydarzyć i byłam zupełnie spokojna o to, że jest to zaledwie kolejna pułapka - powiedziała o pandemii koronawirusa.

Jednak największą sensację wywołał fragment jej wypowiedzi na temat dziwnych istot żyjących wśród nas.

To, że człowiek w ogóle jeszcze istnieje, to jest cud. Wśród nas żyją też bioroboty, hybrydy i reptilianie. Nie każdy, kto wygląda jak człowiek, ma duszę. Ma tylko kombinezon biologiczny i te same potrzeby fizyczne, biologiczne, ale nie ma połączenia z pierwotną świadomością, ze źródłem i zapomniał lub nigdy nie poczuł tej świętej energii wszelkiego stworzenia — cytuje jej słowa "Głos Wielkopolski".

Najsławniejszy propagator pseudonauki i medycyny niekonwencjonalnej Jerzy Zięba po wystąpieniu Edyty wkroczył na scenę, ucałował piosenkarkę i wyznał, że Edyta powinna wystartować z wyborach prezydenckich. Na koniec, Górniak zaśpiewała dla wszystkich zgromadzonych.

Sonda
Wierzysz, że wśród nas żyją bioroboty, hybrydy i reptilianie?
DOM Z PAPIERU ZA KULISAMI, KOREAŃSKIE MASKI I SERIAL O BERLINIE | To Się Kręci #9