Karolina Korwin-Piotrowska

i

Autor: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Karolina Korwin-Piotrowska - wiek, partner, dzieci, Instagram, książki

2022-03-22 16:26

Tej postaci nie trzeba nikomu przedstawiać. Karolina Korwin-Piotrowska od lat budzi wielkie kontrowersje, ochoczo komentując poczynania rodzimych celebrytów. Popularna dziennikarka jest też autorką licznych książek. Najnowsza, Wszyscy wiedzieli, już sprowokowała do dyskusji. Sprawdźcie, jakich informacji o tej osobowości medialnej poszukują internauci.

Karolina Korwin-Piotrowska - wiek, partner, dzieci, Instagram, książki: tych informacji na temat jednej z czołowych polskich dziennikarek poszukują internauci. Trzeba przyznać, że mało kto budzi tak wielkie kontrowersje jak właśnie Karolina Korwin-Piotrowska. Autorka książki Wszyscy wiedzieli, która chwilę po premierze zyskała tytuł bestsellera, od lat przygląda się show-biznesowi. Gwiazda ochoczo komentuje zachowania rodzimych celebrytów, nierzadko nie pozostawiając na nich suchej nitki. Specjalnie dla was przygotowaliśmy zestaw najważniejszych informacji dotyczących osobowości medialnej w oparciu o najpopularniejsze wyniki wyszukiwania w Google.

Karolina Korwin-Piotrowska - wiek

Ila lat ma Karolina Korwin-Piotrowska? Znana dziennikarka urodziła się 13 stycznia 1971 roku w Warszawie. Oznacza to, że w tym roku skończyła 51 lat.

Karolina Korwin-Piotrowska - partner, dzieci

Internautów interesuje życie prywatne cenionej felietonistki. Karolina Korwin-Piotrowska mocno chroni swoją prywatność, a na jej profilach w mediach społecznościowych na próżno szukać zdjęć niezwiązanych z jej pracą. Dziennikarka nie ma dzieci.

Sonda
Wojewódzki czy Korwin-Piotrowska?

Karolina Korwin-Piotrowska - Instagram

Autorka książki Wszyscy wiedzieli jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 200 tysięcy użytkowników. Gwiazda regularnie zamieszcza tam linki do licznych artykułów czy relacjonuje najważniejsze wydarzenia kulturalne.

Karolina Korwin-Piotrowska - książki

Jak już zdążyliśmy wspomnieć, KKP jest autorką kilku książek. Zdecydowana większość z nich, bo Bomba, Ćwiartka raz i Sława, dotyczyły show-biznesu. Wrzenie to zapis rozmowy z księdzem Grzegorzem Kramerem, natomiast Wszyscy wiedzieli to pozycja dotycząca mobbingu i przemocy na polskich uczelniach artystycznych. W książce znalazły się zapisy rozmów z m.in. Weroniką Rosati, Joanną Koroniewską i Anną Paligą.

ESKA XD #044 - FAME MMA 13, BRACIA KLICZKO, MUZYKA DO BIEGANIA