Ed Sheeran wspomina pracę nad singlem The A Team. To już DZIESIĘĆ lat!

2021-06-15 12:13 kp
Ed Sheeran - The A Team
Autor: Youtube/ Ed Sheeran

Ed Sheeran skończył w tym roku trzydziestkę, a może pochwalić się karierą, o jakiej tylko pomarzyć może większość jego kolegów z branży. Pierwsze wielkie sukcesy muzyk zaczął odnosić już dziesięć lat temu, o czym przypomniał ostatnio w nowym poście na Instagramie. Ed wspomniał jeden ze swoich pierwszych, światowych hitów - numer The A Team. Kiedy go ostatnio słuchaliście?

Fani Eda Sheerana z radością przyjęli ostatnio zapowiedź nowej muzyki od Eda Sheerana. Gwiazdor zagra swój pierwszy od dawna już 25 czerwca na TikTok UEFA EURO 2020 Live Show. To właśnie wtedy po raz pierwszy zaprezentuje też swój nowy singiel. Tym samym Ed Sheeran już oficjalnie wróci do muzyki po długiej przerwie, jaką zrobił sobie po zakończeniu ostatniej trasy koncertowej i którą niespodziewanie przedłużyła pandemia koronawirusa.

Tymczasem Ed Sheeran znalazł w ferworze przygotowań chwilę, by przypomnieć sobie i fanom, jak właściwie zaczynała się jego światowa kariera. Pamiętacie singiel The A Team? Muzyk świętuje okrągłą rocznicę oficjalnej premiery singla, który przyniósł mu miłość fanów.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Ed Sheeran wspomina The A Team

W ten weekend minęła 10. rocznica oficjalnego wydania The A Team. Napisałem The A Team w 2009 roku, kiedy miałem 18 lat. To była piosenka, która doprowadziła mnie do mojego pierwszego kontraktu płytowego i ostatecznie stała się moim pierwszym singlem i przyniosła mi popularność na całym świecie. Patrząc wstecz, to szalone, jak piosenka, którą napisałem w studenckiej kawalerce w Guildford jako nastolatek, podróżowała tak daleko po świecie i spełniła wszystkie moje marzenia

- napisał ostatnio Ed Sheeran na Instagramie.

Mimo, że od premiery The A Team minęło już tyle czasu, pod teledyskiem na Youtube wciąż pojawiają się nowe komentarze od fanów, którzy chętnie wracają do swojego ulubionego kawałka sprzed lat. Dziś numer ma prawie 350 milionów wyświetleń!

Też go kochaliście?

NAJNOWSZE