Ed Sheeran wraca! Gwiazdor zapowiedział na Instagramie pierwszy singiel od 4 lat

2021-06-10 7:40 kp
Ed Sheeran
Autor: Marcello S

Ed Sheeran już od kilku dni przygotowuje fanów do ważnego wydarzenia - gwiazdor wraca do muzyki. Fani wokalisty zdążyli przywyknąć już do tego, że po każdej ważnej płycie i trasie potrzebuje on dłuższego odpoczynku. Ed naładował już baterie i jest gotowy do powrotu. A okazja jest przecież nie byle jaka, bo Euro 2020.

W ubiegłym tygodniu Ed Sheeran podzielił się ze swoimi fanami niezwykłą wiadomością - w ramach zbliżających się mistrzostw Europy w piłce nożnej gwiazdor wystąpi na koncercie TikTok UEFA EURO 2020 Live Show, który odbędzie się 25 czerwca. To pierwszy koncert Eda Sheerana od bardzo długiego czasu. Wokalista odpoczywał bowiem od pracy od grudnia 2019 roku, kiedy to zakończył swoje ostatnie tournee.

W międzyczasie w jego życiu zaszły ogromne zmiany. Ed Sheeran został latem ojcem i całkowicie skupił się na swojej rodzinie. Nie mógł przewidzieć też pandemii koronawirusa, która wywróciła do góry nogami wszelkie plany gwiazd muzyki.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Ed Sheeran z nową piosenką

Powrót Eda Sheerana na scenę będzie więc emocjonującym wydarzeniem nie tylko dla jego fanów, ale również dla niego. Ed zapowiedział już, że podczas TikTok UEFA EURO 2020 Live Show zaśpiewa nie tylko swoje stare hity, ale i nowy singiel. A będzie to jego pierwszy premierowy singiel od czterech lat! Wiadomo, że singiel oficjalnie się ukaże. Emocje sięgają więc zenitu, co Ed Sheeran pokazał w nowym poście na Instagramie...

W momencie, gdy zdajesz sobie sprawę, że za kilka tygodni ukaże się twój pierwszy solowy singiel od 4 lat

- napisał gwiazdor pod zdjęciem.

Czekacie?

NAJNOWSZE