Kim jest Nicole Poturalski? Dziewczyna Brada Pitta ma spore portfolio i syna!

2020-09-06 10:00 kp
Nicole Poturalski
Autor: SplashNews.com/East News

Bradowi Pittowi udało się przez dziewięć miesięcy ukrywać swój związek z młodą modelką polskiego pochodzenia, Nicole Poturalski. Dopiero pod koniec sierpnia paparazzi wyśledzili gwiazdora w towarzystwie 27-letniej piękności, co rozwiało wątpliwości w kwestii statusu ich związku. A kim jest Nicole Poturalski? Choć wielu z nas dotąd o niej nie słyszało, w branży modelingu ma wyrobioną pozycję.

W ostatnich latach media próbowały łączyć Brada Pitta z wieloma kobietami, wśród których znalazły się tak znane piękności jak Jennifer Aniston i Charlize Theron. Tamte plotki nigdy się jednak nie potwierdziły, a Brad Pitt w spokoju dalej rozglądał się za nową wybranką. W sierpniu okazało się, że poszukiwania zakończył już co najmniej w listopadzie ubiegłego roku!

Co najmniej bowiem od tamtego czasu dziewczyną Brada Pitta jest Nicole Poturalski, niemiecka modelka urodzona w Polsce. Co o niej wiemy? Sprawdźcie na Hotplota.pl!

>> Brad Pitt poznał Nicole Poturalski w restauracji... jej męża?! Media na tropie skandalu

Kim jest Nicole Poturalski?

Nicole Poturalski posługuje się w modelingu pseudonimem Nico Mary lub Nico Potur. Reprezentują ją trzy agencje - A. Management w Niemczech, Official Models w Nowym Jorku i NEXT Models w Los Angeles. Dziś na co dzień nowa dziewczyna Brada Pitta dzieli swój czas między Berlin a Los Angeles. W młodości mieszkała w niemieckim Bergkamen, a w wieku 19 lat przeniosła się z mamą Agnieszką do Berlina. Jak sama jednak zaznacza w sieci, urodziła się w Warszawie.

Daily Mail donosi, że Nicole Poturalski mówi w pięciu językach - angielskim, niemieckim, prawdopodobnie polskim, francuskim i włoskim. Jej kariera rozpoczęła się, gdy w wieku 13 lat wypatrzono ją w paryskim Disneylandzie. Dziś Nicole ma na swoim koncie okładki takich pism jak Harper's Bazaar, Grazia czy Elle.

Co ciekawe, Nicole Poturalski ma 7-letniego syna. Ojcem chłopca jest jej były mąż, właściciel jednej z berlińskich restauracji, 68-letni Roland Mary.

NAJNOWSZE