Dziewczyna Brada Pitta pozuje bez stanika. Nicole Poturalski: "Chodzi o nastawienie"

2020-09-03 9:41 mm
Brad Pitt i Nicole Poturalski alias Nico Mary
Autor: Rex Features/East News, instagram.com / Nico.Potur

Dziewczyna Brada Pitta pokazała się na Instagramie bez stanika, pozując do zdjęcia w samej tylko nie do końca dopiętej marynarce. W opisie do sexy fotki Nicole Poturalski dodaje złotą myśl o pozytywnym myśleniu i... emotkę z serduszkiem. To dla Brada?

Wszystko jest kwestią właściwego nastawienia - przekonuje nowa dziewczyna Brada Pitta i pokazuje się na Instagramie bez stanika, kusząc seksownym dekoltem tylko częściowo ukrytym za luźną marynarką.

Nicole Poturalski z każdym dniem z mało znanej niemieckiej modelki wyrasta na celebrytkę, a my możemy się tylko domyślać, czym najbardziej rozkochała w sobie Brada Pitta: złotymi myślami, czy może raczej seksapilem? :)

Jedno jest pewne - Nicole Poturalski to piękna kobieta, która nie wstydzi się pokazywać swoich wdzięków.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Its all about your Mindset 🤍 Post udostępniony przez Nico (@nico.potur)

Uwadze fanów na pewno nie umknęła emotka z sercem dołączona do złotej myśli do pozytywnym nastawieniu, jaką Nicole Poturalski dodała do swojego najnowszego zdjęcia. Czy symbol szczęścia adresowany jest do Brada Pitta?

>> Brad Pitt poznał Nicole Poturalski w restauracji... jej męża?! Media na tropie skandalu

Tego możemy się jedynie domyślać, bo sama Nicole póki co milczy na temat swojego rzekomego związku z byłym mężem Angeliny Jolie. Oczywiście Brad Pitt także zachowuje się, jak dżentelmen - on również nie komentuje plotek o romansie z niemiecką modelką.

Wyświetl ten post na Instagramie.
🐳🐳 Post udostępniony przez Nico (@nico.potur)
NAJNOWSZE