Brad Pitt poznał Nicole Poturalski w restauracji... jej męża?! Media na tropie skandalu

2020-08-28 21:17 mm
Brad Pitt i Nicole Poturalski alias Nico Mary
Autor: Rex Features/East News, instagram.com / Nico.Potur

Jak dokładnie Brad Pitt poznał Nicole Poturalski? W jakich okolicznościach doszło do ich pierwszego spotkania i kiedy zostali parą? Media ujawniają kolejne sensacyjne fakty na temat związku Brada Pitta z niemiecką modelką polskiego pochodzenia.

Większość swoich dotychczasowych kobiet Brad Pitt poznawał w pracy, czyli na planie filmowym. Wszyscy wiemy, czym kończy się zabieranie roboty do domu... Przekonał się o tym także Brad Pitt, i to kilkakrotnie. 

Nic dziwnego, że po serii bolesnych doświadczeń z przeszłości postanowił szukać miłości gdzie indziej.

Gdzie poznali się Brad Pitt i Nicole Poturalski? Media ujawniają szokujący fakt

Nicole Poturalski na dobre zagościła na pierwszych stronach kolorowych magazynów i w czołówkach serwisów plotkarskich na całym świecie. Nic dziwnego - wspólne zdjęcia z Bradem Pittem nie mógły przejść niezauważone.

Media na całym świecie oficjalnie ogłosiły romans amerykańskiego aktora z niemiecką modelką o polskich korzeniach. Według niektórych doniesień, Brad poznał się z Nicole już rok temu! 

Ale to nie koniec sensacji. Prasa donosi także, że były mąż Angeliny Jolie poznał swoją nową dziewczynę... w restauracji należącej do jej męża!

Ile prawdy w tych plotkach?

O sprawie donosi brytyjski Daily Mail. Z ustaleń dziennika ma wynikać, że 56-letni Brad Pitt poznał niemal o 30 lat młodszą od siebie modelkę w Berlinie. Do spotkania miało dojść w lokalu należącym do męża Nicole Poturalski!

Było to w sierpniu 2019 roku, kiedy Brad Pitt przyleciał do Berlina w ramach promocji filmu Quentina Tarantino "Once Upon A Time in Hollywood". 

Brad Pitt poznał Nicole w sierpniu zeszłego roku w Borchardt, restauracji jej męża, Rolanda Mary

- czytamy w Daily Mail.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Boiling... Post udostępniony przez Nico (@nico.potur)

Brad Pitt bywał w Borchardt przez lata. Zna Rolanda, a Nicole była w restauracji, kiedy przyjechał uczcić swój nowy film.

Brad został przedstawiony żonie Rolanda, Nicole, a ona dała mu swój numer.

Nicole dużo podróżowała w związku z pracą modelki i połączyła się z Bradem podczas podróży do Los Angeles

- twierdzą informatorzy gazety.

>> Kim jest Nicole Poturalski? Wiek, wzrost, wymiary, Instagram

Jak myślicie - czy Brad Pitt i Nicole Poturalski naprawdę są parą? Wierzycie w doniesienia prasy na temat tego, jak się poznali?

NAJNOWSZE