Były mąż 27-letniej dziewczyny Brada Pitta ma 68 lat! Nicole Poturalski lubi starszych

2020-08-31 17:58 kp
Nicole Poturalski
Autor: SplashNews.com/East News

Do mediów przedostaje się coraz więcej informacji na temat nowej dziewczyny Brada Pitta, Nicole Poturalski. Gdy okazało się, że modelka jest młodsza o gwiazdora o 29 lat, wiele osób dziwiła duża różnica wieku między nimi. Dziś już wiadomo, że dla Nicole to żadna przeszkoda - jej były mąż jest od niej starszy o 41 lat!

Wiele wskazuje na to, że po ostatnich niełatwych dla Brada Pitta latach, aktor znalazł miłość w ramionach pięknej modelki Nicole Poturalski. Media poinformowały o związku pary po tym, jak oboje przyłapano na lotnisku w Paryżu. Szybko okazało się, że gwiazdor i celebrytka znają się znacznie dłużej - co najmniej od ubiegłorocznej jesieni.

Teraz na jaw wychodzi coraz więcej informacji na temat nowej wybranki Brada Pitta. Poza tym, co już wiadomo - że jest modelką z Niemiec urodzoną w Polsce, a Pitta miała poznać w restauracji jej byłego męża - media publikują kolejne rewelacje na temat jej poprzedniego związku.

>> Brad Pitt poznał Nicole Poturalski w restauracji... jej męża?! Media na tropie skandalu

Kim jest były mąż Nicole Poturalski?

Jak donoszą serwisy plotkarskie, byłym mężem Nicole Poturalski jest 68-letni właściciel jednej z berlińskich restauracji, Roland Mary. To właśnie po jego nazwisku modelka przejęła jeden ze swoich zawodowych pseudonimów - Nico Mary. Ex-para doczekała się syna, dziś 7-letniego Emila. To oznacza, że gdy Nicole zaszła w ciążę, miała 20 lat, a jej ówczesny mąż... 61!

Nie jest jasnym, w jaki sposób i dlaczego para się rozstała. Nie wiadomo też, czy modelka i restaurator są formalnie rozwiedzeni.

NAJNOWSZE