Dzieciaki ze Stranger Things w komplecie na SAG Awards. Ale wyrosły! [ZDJĘCIA]

2020-01-20 11:08 mw

Gala SAG Awards 2020 była świetną okazją do spotkania dla dziecięcej ekipy popularnego serialu sieci Netflix, "Stranger Things". Jak wyglądają Millie Bobby Brown (Jedenastka), Caleb McLaughlin (Lucas Sinclair), Noah Schnapp (Will Byers), Fin Wolfhard (Mike Wheeler), Priah Ferguson (Erica Sinclair), Gaten Matarazzo (Dustin Henderson) i Sadie Sink (Maxine Mayfield)? Zobaczcie ich najnowsze zdjęcia!

W niedzielę 19 stycznia odbyła się 26. gala SAG Awards. Co z niej zapamiętamy?

Jeśli interesują Was najnowsze plotki z życia gwiazd, to z całą pewnością przede wszystkim polecamy najnowsze WSPÓLNE fotki Jennifer Aniston i Brada Pitta. Czy tych dwoje rzeczywiście zamierza do siebie wrócić? Te zdjęcia wiele wyjaśniają... :)

Jeśli jednak ponad hashtag #braniston przedkładacie dobrą rozrywkę przed małym ekranem i lubicie serial "Stranger Things", gorąco polecamy najnowsze zdjęcia dziecięcej ekipy aktorskiej z tej hitowej produkcji Netliksa. Młodzi aktorzy Stranger Things nie są już takimi dziećmi, do jakich przywykliśmy oglądając serial. Nic dziwnego - niektórzy z nich są już - lub lada moment będą - pełnoletni!

Stranger Things to jeden z największych serialowych hitów ostatnich lat. Z pewnością w dużym stopniu sukces tej produkcji jest zasługą świetnie dobranej obsady, a zwłaszcza dzieciaków grających główne role w hicie Netfliksa.

Od czasu premiery sezonu 3 Stranger Things większość młodej ekipy aktorskiej niespecjalnie udziela się w mediach. Wyjątkiem jest w zasadzie Millie Bobby Brown, czyli odtwórczyni roli "Jedenastki", której wciąż pełno w amerykańskich programach rozrywkowych i na zdjęciach z rozmaitych okoliczności.

A co słychać u reszty ekipy?

Od premiery pierwszego sezonu serialu Stranger Things miną niedługo 4 lata i nie ma co ukrywać - niektórzy aktorzy grający w nim dzieciaki są już prawie dorośli.

Jak dziś wygląda ekipa dzieciaków ze Stranger Things?

Niedzielna gala SAG Awards 2020 była dla części dzieciaków okazją do spotkania i pogaduszek, no i rzecz jasna do wspólnych zdjęć. Zobaczcie, jak wydorośleli!

Poniżej fotki z gali SAG Awards 2020, na której bawiły się dzieciaki ze Stranger Things: Millie Bobby Brown (Jedenastka), Caleb McLaughlin (Lucas Sinclair), Noah Schnapp (Will Byers), Fin Wolfhard (Mike Wheeler), Priah Ferguson (Erica Sinclair), Gaten Matarazzo (Dustin Henderson) i Sadie Sink (Maxine Mayfield).

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE