Jennifer Aniston i Brad Pitt na wspólnych zdjęciach po raz pierwszy od lat! Były czułości!

2020-01-20 9:05 nk
Jennifer Aniston i Brad Pitt na SAG Awards 2020
Autor: Vivien Best/Getty AFP/East News, Emma McIntyre/Getty AFP/East News

Na takie zdjęcia paparazzi czekali wiele lat. I w końcu udało im się uchwycić wymianę czułości pomiędzy kiedyś najgorętszą parą Hollywood! Czy Jennifer Aniston i Brad Pitt naprawdę są sobie tak bliscy, jak plotkuje się w mediach? Zobaczcie, jak przywitali się na gal SAG Awards 2020! Nie zabrakło pocałunków i trzymania się za ręce!

Kiedyś byli najgorętszą parą Hollywood. Jennifer Aniston i Brad Pitt zaczęli spotykać się w maju 1998 roku. Dwa lata później w Malibu aktorzy wzięli ślub i wszyscy byli przekonani, że jeśli jakiś związek w show biznesie ma szansę przetrwać próbę czasu, to będzie to właśnie TA relacja! Niestety, już na początku 2005 roku stało się jasne, że to się nie uda... Brad, który na planie filmu Pan i Pani Smith poznał Angelinę Jolie, nie potrafił uratować swojego związku z Jen. Para ogłosiła separację. I choć później byli wielokrotnie widywani razem, ostatecznie pod koniec roku było już po rozwodzie.

Jennifer Aniston i Brad Pitt znowu razem?

Brad Pitt i Angelina Jolie wytrwali razem ponad 11 lat, jednak i ich małżeństwo w końcu rozpadło się. Od tamtego momentu zaczęły pojawiać się plotki, jakoby Brad wrócił do Jennifer. Nie jest tajemnicą, że Aniston długo nie mogła pogodzić się z rozwodem. Oboje aktorzy otwarcie też mówili o tym, że znowu się przyjaźnią.

Czy Brad i Jennifer naprawdę do siebie wrócili?

W niedzielę, 19.01.2019, odbyła się gala Screen Actors Guild Awards, podczas której i Jennifer Aniston, i Brad Pitt znaleźli się wśród nagrodzonych. Właśnie podczas tego wydarzenia fotoreporterzy mieli pierwszą od lat okazję, by sfotografować razem byłych małżonków. Para nie kryła się z serdecznościami - były buziaki, przytulaski... Na fotkach widać nawet, że kiedy Jen oddalała się, Brad przytrzymał ją za rękę, jakby nie chciał jej wypuścić.

Czy to już dowody, że para jest znowu razem? Na pewno nie - to wszystko mogły być oczywiście tylko gesty głębokiej przyjaźni. Naszym zdaniem jednak małe znaki mogą świadczyć o powracającym uczuciu. Być może Aniston i Pitt w końcu zdecydują się wrócić do siebie?

NAJNOWSZE