Millie Bobby Brown przedłużyła włosy! Wygląda na 15 lat?

2019-10-21 12:06 kp
Millie Bobby Brown
Autor: Invision/Invision/East News; Instagram/ Millie Bobby Brown

15-letnia Millie Bobby Brown cieszy się dziś sławą, której mogą pozazdrościć jej starsze koleżanki z branży. Młoda aktorka podbiła serca fanów kilka lat temu, gdy pojawiła się w serialu Stranger Things jako Jedenastka. Dziś to jedna z najsłynniejszych nastolatek świata, która z powodzeniem wykorzystuje swoje pięć minut. Jak podoba Wam się jej metamorfoza?

Gdy świat poznał Millie Bobby Brown, była ona obciętą na jeża Jedenastką z serialu Stranger Things. Od premiery pierwszego sezonu hitu Netflixa minęły już ponad trzy lata, a Millie zmieniła się nie do poznania. 15-letnia dziś gwiazdka zaszalała z wizerunkiem i przedłużyła włosy!

Młoda aktorka najwyraźniej zapragnęła wyglądać nieco "doroślej". W nowej wersji trudno znaleźć w niej jakiekolwiek ślady po Jedenastce! Jak Wam się podoba?

Millie Bobby Brown w długich włosach

Swoją nową fryzurą Millie Bobby Brown pochwaliła się po raz pierwszy w Londynie, gdzie promowała własną kolekcję biżuterii dla marki Pandora. Długie kosmyki najwyraźniej zostaną z nią na dłużej, bo Millie kilka dni później pokazała je również na Instagramie.

Gwiazda Strager Things postawiła na rozjaśniane końcówki. Całość wygląda bardzo twarzowo, ale z pewnością dodaje jej lat. Millie od dawna zresztą pokazuje, że nie ma nic wspólnego z określeniem "dziecięca gwiazda"! Aktorka bierze udział w pokazach mody i ma "dojrzałych" znajomych, takich jak Drake czy Lewis Hamilton. Jest też ambasadorką UNICEF.

Jak oceniacie jej najnowszą metamorfozę?

Wyświetl ten post na Instagramie.
cozy cuddles for fall? i think yes 🏹☁️ Post udostępniony przez mills (@milliebobbybrown)
NAJNOWSZE