Dua Lipa przeprowadza się do Los Angeles! Dla Anwara Hadida porzuca Londyn

2020-08-11 13:16 KP
Anwar Hadid i Dua Lipa
Autor: Invision/Invision/East News

Dua Lipa i Anwar Hadid to kolejna po Demi Lovato i Maxie Ehrichu para, która umocniła swoją relację dzięki kwarantannie. Wspólnie spędzony czas w izolacji upewnił wokalistkę i modela, że zdecydowanie nie chcą już żyć osobno i muszą w końcu podjąć decyzję, gdzie będzie ich wspólny dom. Wygląda na to, że Dua Lipa już zdecydowała, gdzie zamieszka.

Dua Lipa i Anwar Hadid spędzili w tym roku kilka miesięcy w Londynie, gdzie przechodzili społeczną izolację związaną z pandemią koronawirusa. Para nigdy wcześniej nie miała dla siebie tyle czasu, co podczas kwarantanny - na co dzień oboje są bardzo zapracowani i rozwijają swoje kariery. Koronawirus sprawił jednak, że mogli poświęcić sobie całą swoją uwagę.

Bogatsi o to doświadczenie Dua Lipa i Anwar Hadid dziś są zdecydowani, że chcą budować wspólną przyszłość. Pierwszą decyzją, jaką musieli więc podjąć, była decyzja o miejscu zamieszkania - Los Angeles czy Londyn?

Dua Lipa i Anwar Hadid zamieszkali razem na stałe

Decyzji pary mogliśmy się spodziewać. Większość wschodzących gwiazd prędzej czy później wybiera Los Angeles - prawdziwe miasto snów, gdzie celebryci spełniają swoje marzenia o byciu sławnym i mają kontakt z najlepszymi specjalistami z branży. I tak również Dua Lipa uznała, że czas porzucić Londyn na rzecz mieszkania z ukochanym w LA.

Przede wszystkim trudno było dostać się do Stanów Zjednoczonych i nie będzie jej łatwo podróżować tam  iz powrotem, ponieważ musiałaby poddawać się kwarantannie przez wiele tygodni. To trudne, ponieważ cała jej rodzina i wielu przyjaciół jest w Londynie. Ale zna wielu ludzi w Los Angeles, podobnie jak Anwar, który mieszkał tam w przeszłości, więc jest optymistką. Przebywanie teraz w USA jest świetne, jeśli chodzi o rozwijanie jej kariery w tym kraju, zwłaszcza gdy wychodzi nowa muzyka. Dua sprawia, że ​​ich nowe mieszkanie staje się przyjemne i przytulne i właśnie adoptowali szczeniaka o imieniu Dexter z Anwarem, ponieważ widzą swoją przyszłość w LA.

- zdradził znajomy pary.

A o Dexterze pisaliśmy niedawno:

>> Dua Lipa i Anwar Hadid już we troje! Para adoptowała uroczego psiaka

NAJNOWSZE