Dua Lipa i Anwar Hadid są zachwyceni izolacją! "Dostaliśmy ekstra czas"

2020-04-23 11:32 kp
Dua Lipa i Anwar Hadid
Autor: Invision/Invision/East News

Związek Dua Lipy i Anwara Hadida w ubiegłym roku rozgrzał media plotkarskie na całym świecie. Para po raz pierwszy pokazała się oficjalnie razem w zeszłe wakacje i od tego czasu ich relacja znacznie dojrzała. Pomogła im w tym przymusowa, wspólna kwarantanna. Dua Lipa sama przyznała, że bardzo dużo dał im ten zyskany czas we dwoje.

Ostatnie tygodnie, które gwiazdy spędzają w domu w związku z pandemią koronawirusa to dla nich naprawdę wyjątkowy czas. Na co dzień bowiem celebryci regularnie podróżują i udzielają się towarzysko, co sprawia, że ich domy przez wiele tygodni stoją puste. Teraz jednak - jak wszyscy - nawet ci najbardziej aktywni musieli dostosować się do zarządzonej izolacji.

Dla wielu z nich kwarantanna okazała się zbawienna. Celebryci od tygodni wyznają w mediach, że w końcu znaleźli czas dla siebie i dla swoich bliskich i mogą zajmować się tak zwyczajnymi sprawami jak gotowanie obiadu czy odpoczynek w ogrodzie. Okazuje się też, że izolacja to doskonała okazja dla szukania miłości. Wystarczy wspomnieć o szczęśliwej w domu z Michaelem Polanskym Lady Gadze czy Demi Lovato, która spędza kwarantannę z Maxem Ehrichem.

Dua Lipa i Anwar Hadid - miłość kwitnie

W bardzo dobrej sytuacji pandemia postawiła też Dua Lipę i Anwara Hadida. Na co dzień zabiegani wokalistka i model, dziś spędzają ze sobą więcej czasu niż kiedykolwiek. Sama gwiazda przyznała ostatnio, że ten czas bardzo dużo daje jej związkowi.

Jest naprawdę świetne - łatwo, przyjemnie i relaksujące. Wykorzystujemy to w pełni, ponieważ mamy cały ten dodatkowy czas, którego się nie spodziewaliśmy. To był absolutny wybuch i uczymy się o sobie znacznie więcej.

- powiedziała Dua Lipa.

Wokalistka zdradziła też, że spędza razem z ukochanym czas tak, jak wiele innych par - oglądając telewizję.

Obejrzeliśmy sporo seriali - Ozark, Król tygrysów, Unorthodox, Grzesznica, i trochę starszych filmów jak Las Vegas Parano, Przekręt i To nie jest kraj dla starych ludzi.

- wyjaśniła.

Wy też nadrabiacie w tym czasie filmy i seriale?

NAJNOWSZE