Dua Lipa i Anwar Hadid już we troje! Para adoptowała uroczego psiaka

2020-08-03 11:37 KP
Anwar Hadid i Dua Lipa
Autor: Christopher Peterson / SplashNews.com/East News

Dua Lipa i Anwar Hadid powoli wyrastają na najsłodszą, młodą parę showbiznesu. Wokalistka i model spotykają się od ponad roku i coraz częściej dzielą się z fanami w sieci swoim uczuciem. Po powrocie z egzotycznych wakacji, jakie para urządziła sobie niedawno, przyszedł czas na kolejny krok w ich związku - powiększenie rodziny o... szczeniaka!

Dua Lipa i Anwar Hadid to kolejna para, której koronawirusowa kwarantanna przyniosła mnóstwo pożytku. Dla związku młodych gwiazd kilka miesięcy bez wyjazdów, wywiadów i paparazzich śledzących każdy krok okazało się doskonałym momentem na lepsze poznanie się. I tak Dua Lipa i Anwar Hadid wyszli z izolacji zakochani w sobie bardziej niż kiedykolwiek!

Nic dziwnego, że Dua Lipa i Anwar Hadid powoli przygotowują się do kolejnych ważnych kroków w swoim życiu. Na pierwszy ogień poszło powiększenie rodziny... o szczeniaka! Wokalistka i model pochwalili się w sieci swoim nowym, uroczym domownikiem.

Dua Lipa i Anwar Hadid adoptowali psa

Dua Lipa i Anwar Hadid zostali rodzicami małego Dextera. Uroczy psiak natychmiast skradł serca dwójki młodych celebrytów - nic dziwnego. Zobaczcie, jaki jest uroczy!

Dexter pochodzi z Labelle Foundation w Los Angeles. Ponieważ psiak ma na piersi wzór z białej sierści, przypominający zdaniem Anwara liczbę 7, właśnie tę liczbę model wytatuował sobie za uchem z okazji przybycia zwierzaka do jego domu.

NAJNOWSZE