Drzewo oliwne, lekcje latania... Brad Pitt i Angelina Jolie rozpieszczali się prezentami

2020-09-19 17:00 es
Angelina Jolie, Brad Pitt
Autor: Mayer/face to face/FaceToFace/REPORTER | ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta ciągnie się od wielu lat. Para złożyła dokumenty rozwodowe w 2016 roku, a sprawa wciąż nie jest sfinalizowana. Trwa to tak długo, że niektórzy zdążyli już zapomnieć, że kiedyś byli piękną parą. Hotplota.pl przypomina ich romantyczne prezenty.

Brad Pitt i Angelina Jolie zakochali się w sobie na planie filmu Pan i Pani Smith w 2004 roku. Nie przeszkodził im nawet fakt, że Brad był mężem Jennifer Aniston! W końcu, po dekadzie Pitt i Jolie wzięli ślub. Niestety nie nacieszyli się szczęśliwym małżeństwem zbyt długo. Po dwóch latach aktorka złożyła dokumenty rozwodowe. Rozstanie jest tak trudne, że sprawa ciągnie się do dziś!

Patrząc na wojenki, jakie toczą w sądzie Brad Pitt i Angelina Jolie, trudno uwierzyć, że kiedyś się kochali. Hotplota.pl przypomina stare, dobre czasy!

Hotplota.pl: Koniec Kardashianów; Jennifer Aniston zmuszona do odchudzania

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Takimi prezentami obdarowywali się Brad Pitt i Angelina Jolie

Rozwód Brada Pitta i Angeliny Jolie to bardzo trudna sprawa. Jednak kiedyś bardzo się kochali. By to udowodnić, obdarowywali się wspaniałymi upominkami.

Prawdopodobnie najbardziej ekstrawaganckim prezentem, jaki Brad Pitt kiedykolwiek podarował Angelinie Jolie, był jej pierścionek zaręczynowy. Aktor podobno pracował nad niestandardowym projektem przez ponad rok z zaprzyjaźnionym jubilerem. Na końcu upewniali się, że pierścionek został zaprojektowany tak, aby pasował tylko do jej dłoni.

Co więcej, gdy Angelina Jolie zakończyła pracę nad filmem Unbroken, Pitt upamiętnił wyjątkowy moment w jej życiu, podarowując jej obraz olejny z bohaterem filmu, Louisem Zamperinim.

Angelina Jolie nie pozostawała mężowi dłużna, jeśli chodzi o szalone prezenty. W 2011 roku aktorka wręczyła swojemu długoletniemu chłopakowi diamentowy wisiorek z wygrawerowanym listem miłosnym, którego koszt szacuje się na sześć cyfr. Innym razem podarowała mu helikopter z lekcjami latania o wartości ponad 1,6 miliona dolarów.

Jednak wyjątkowym prezentem, jakie Angelina Jolie kiedykolwiek dała Bradowi Pittowi, było 200-letnie drzewo oliwne, które kupiła dla aktora w 2010 roku za kwotę 18 500 dolarów.

Drzewo zostało zasadzone we francuskiej posiadłości Pitt i Jolie, gdzie prawdopodobnie pozostawało przez lata, aż do ich rozstania w 2016 r. Nie wiadomo, czy Pitt dostał drzewo oliwne w ramach ugody rozwodowej, ale biorąc pod uwagę, że drzewo oliwne jest historycznie uważane za symbol pokoju, jest to mało prawdopodobne.

Zobacz też:

NAJNOWSZE