Dziewczyna Brada Pitta pokazała nowe zdjęcie. Fani widzą podobieństwo do Angeliny Jolie!

2020-09-04 14:00 AM
Nicole Poturalski
Autor: SplashNews.com/East News

Odkąd na jaw wyszło, że Brad Pitt spotyka się ze sporo młodszą modelką Nicole Poturalski, media na każdym kroku śledzą poczynania dziewczyny. Modelką zainteresowali się także internauci, którzy zauważyli jej podobieństwo do… Angeliny Jolie!

Nicole Poturalski od kilku dni nie schodzi z okładek zagranicznych magazynów. Wszystko za sprawą jej związku ze starszym o prawie 30 lat Bradem Pittem. Od tego czasu dziennikarze śledzą każdy jej ruch, podobnie z resztą jak internauci, którzy obserwują ją na Instagramie. Gdy tylko coś nowego opublikuje natychmiast jest przez wszystkich weryfikowane i analizowane.

NICOLE POTURALSKI KOPIĄ ANGELINY JOLIE?

Kilkanaście godzin temu Nicole opublikowała dwie fotki. Piękna modelka pozuje  w jeansach z wysokim stanem, krótkim, czarnym topem i szarą marynarką. Fotka trzeba przyznać jest stylowa ale nie wzbudza żadnych kontrowersji. Uważni fani mają jednak uwagę do zdjęcia, a raczej do modelki. Twierdzą, że Poturalski przypomina młodą Angelinę Jolie!

Podobnego zdania są zagraniczne media, które również zauważyły podobieństwo. Zwłaszcza jeśli chodzi o kości policzkowe no i charakterystyczne dla aktorki usta.

Związek Brada i Nicoli jest pierwszą publiczną relacją Pitta od czasu rozstania z Angeliną. Nic więc dziwnego, że zauważone przez internautów podobieństwo natychmiast zostało nagłośnione.

Wy też widzicie w modelce kopię Angeliny Jolie?

Wyświetl ten post na Instagramie.
See you later 🐊 Post udostępniony przez Nico (@nico.potur)
Hotplota.pl: Sean Penn żeni się na Zoomie, Kim Kardashian walczy o swoje małżeństwo
NAJNOWSZE