Pink i Carey Hart byli na terapii dla par. "Małżeństwo jest okropne i cudowne'"

2020-09-15 19:03 es
Pink
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Pink zazwyczaj trzymała media z daleka od swojej rodziny. Tym razem postanowiła nieco się odsłonić. Na instagramie opisała trudy związane z małżeństwem. Okazuje się, że wokalistka i jej mąż, Carey Hart byli na terapii dla par. Wygląda na to, że im pomogła.

Pink jest raczej jedną z tych gwiazd, które dbają o swoją prywatność. Jednocześnie wokalistka jest bardzo szczera ze swoimi fanami. Jeśli w jej małżeństwie coś nie gra, Pink na pewno nie będzie udawać sielanki na instagramie.

I tak żona byłego zawodniczka motocrossowego podzieliła się z fanami dość osobistym wpisem. Pink potwierdziła, że razem z mężem brali udział w terapii małżeńskiej. A co ważniejsze - przyniosła ona efekty.

Hotplota.pl: Koniec Kardashianów; Jennifer Aniston zmuszona do odchudzania

Kryzys między Pink a Carey'em Hartem zażegnany

Kilka miesięcy temu Pink zaskoczyła wszystkich, informując, że z mężem korzystają z pomocy terapeutki. 14-letnie małżeństwo wymagało pracy. Na szczęście najnowsze zdjęcie na instagramie gwiazdy to dowód, że ta praca się opłaciła.

Na fotce widzimy jak Pink i Carey Hart się przytulają.

Kocham cię skarbie. Jestem wdzięczna, że dotarliśmy do tego zdjęcia @hartluck

Pisała Pink.

Jednak, żeby nie było zbyt różowo, gwiazda napisała też kilka poważnych zdań.

Małżeństwo jest okropne i cudowne, pocieszające i wściekłe. Terapia nie jest przeznaczona dla słabych ludzi, hipisów ani liberałów. Jest dla zepsutych ludzi, którzy chcą być całością. To dla uciekinierów, którzy chcą mieć rodzinę. To lekcja, jak usiąść i słuchać. Jak kochać siebie, aby druga osoba też mogła

Dodała gwiazda.

Mamy nadzieję, że Pink i Carey Hart rozwiązali swoje konflikty.

NAJNOWSZE