Drake nabawił się kontuzji nogi! Przesadził z urodzinową imprezą?

2020-11-02 15:00 AM
Drake
Autor: Frazer Harrison/Getty AFP/East News Drake

Imprezy urodzinowe bywają szalone, tak bardzo, że wspomina się je jeszcze przez długi czas. Czasem nie da się o nich zapomnieć bo pozostawiają po sobie ślad. Coś o tym wie Drake, który chyba długo będzie wspominał swoje 34 urodziny…

Zagraniczne media właśnie obiegła informacja, że Drake nabawił się kontuzji nogi. Dla przypomnienia warto wspomnieć, że kilka dni temu odbyło się jego urodzinowe przyjęcie. Czyżby kontuzja to pamiątka po zbyt dobrej zabawie?

Tego dokładnie nie wiemy, ale trochę jest to dziwny zbieg okoliczności, prawda?

Drake 24 października skończył 34 lata. Z tej okazji zaprosił przyjaciół i rodzinę na przyjęciu urodzinowe. I choć zaproszeni goście z pewnością byli zadowoleni z imprezy to internauci bez ogródek napisali co myślą o menu, jakie Drake zaserwował przybyłym gościom. Nie obyło się bez hejtu.

Teraz to nie menu jest dla Drake’a zmartwieniem. Zagraniczne tabloidy donoszą, że piosenkarz od kilku dni zmaga się z kontuzją kolana. Na jego instagramowej relacji pojawiło się nawet zdjęcie na którym widać, jak leży na kanapie przed telewizorem z nogą w specjalnej opasce.

ESKA XD #008

DRAKE NABAWIŁ SIĘ KONTUZJI KOLANA! POTRZEBOWAŁ OPERACJI? 

Co ciekawe, wcale nie jest to lekka kontuzja. Jeśli wierzyć w doniesienia zagranicznych mediów, Drake potrzebował operacji kolana. Co dokładnie się stało i jaki jest stan nogi nie wiadomo. Nie wiadomo też dokładnie, czy kontuzji nabawił się na imprezie czy też w innych okolicznościach. Jednak wiele wskazuje, że miało to miejsce właśnie podczas urodzinowego przyjęcia.

Liczymy, że wkrótce pojawi się więcej szczegółów. Tak czy inaczej, życzymy Drake’owi jak najszybszego powrotu do zdrowia!

Plotki z tygodnia

Pytanie 1 z 6
Internauci wyśmiali przyjęcie urodzinowe Drake'a, ponieważ...
NAJNOWSZE