Drake wydaje nową płytę i własny merch we współpracy z Nike. Kupicie jego słynne ciuchy?

2020-10-27 14:51 mm
Drake
Autor: Frazer Harrison/Getty AFP/East News Drake

Drake zapowiedział wydanie nowej płyty "Certified Lover Boy". Krążek ma się ukazać na początku 2021 roku. Wcześniej jednak w sprzedaży pojawiły się oficjalne ciuchy firmowane tytułem nowego albumu rapera. Fani oczywiście przywitali ofertę z wielką radością, choć niektórzy zastanawiają się, dlaczego Drake nie poczekał z ofertą sklepu na premierę krążka.

24 października Drake skończył 34 lata i z tej okazji zapowiedział zbliżającą się wielkimi krokami i długo wyczekiwaną premierę nowej płyty "Certified Lover Boy".

Ale to nie koniec niespodzianek od kanadyjskiego rapera. Drake odpalił też sprzedaż własnej kolekcji ciuchów, które powstały we współpracy z firmą Nike. Wśród wzorów dostępnych już na oficjalnej stronie rapera znajdziemy m.in. kurtki Certified Lover Boy. Krążą plotki, że dostępny w kolorze czarnym lub różowym (!) ciuch szybko stał się hitem. Powód? Oczywiście fani szybko rozpoznali, że dokładnie taką samą kurtkę (i to właśnie w różowej wersji) Drake nosi w swoim teledysku "Laugh Now Cry Later".

Na stronach sklepu Drake'a oprócz słynnej kurtki znajdziemy też skarpetki za 18 dolarów, koszulki za 35, bluzy z kapturem za 75 i bejsbolówki za 28 dolarów. 

Niektórych fanów zastanawia jedynie trochę odwrócona kolejność sprzedaży. Większość artystów najpierw wydaje płytę, a dopiero potem sprzedaje poświęcone jej gadżety. Ale jak widać Drake i w tym przypadku idzie pod prąd i nieco wyprzedza trendy xD

A jeśli jeszcze nie widzieliście zapowiedzi styczniowej premiery nowej płyty Drake'a, szybko nadrabiajcie zaległości - wideo znajdziecie poniżej.

ESKA XD #007
NAJNOWSZE