Drake wyśmiany przez fanów. Powód? Urodzinowe menu! „Jesz jak przeciętny gość weselny”

2020-10-27 14:00 AM
Drake
Autor: Frazer Harrison/Getty AFP/East News Drake

Drake kilka dni temu świętował swoje 34 urodziny. I choć na koncie ma miliony to w urodzinowym menu zabrakło wykwintnych dań. Pojawiły się za to wszystkim znane potrawy, które stały się obiektem drwin ze strony internautów.

Drake 24 października skończył 34 lata. Z tej okazji wyprawił urodzinowe przyjęcie na którym pojawili się przyjaciele i bliscy gwiazdy. Było na bogato jeśli chodzi o wystrój, ale jeśli chodzi o jedzenie już mniej. Internauci zwrócili uwagę na menu jakie Drake zaproponował gościom. Jak sami zauważyli o rarytasach można było pomarzyć. Jeden z fanów pokusił się nawet o takie stwierdzenie:

Jak ty, 34-letni multimilioner jesz jak przeciętny gość weselny w sali bankietowej.

ESKA XD #007

Co takiego więc im nie pasowało? I choć to nie fani byli zaproszeni na imprezę urodzinową to i tak musieli powiedzieć co sądzą o jedzeniu, jakie Drake zaserwował gościom. Krytykowali nie tylko same potrawy ale także poszczególne składniki. Co pojawiło się na stołach?

Nie zabrakło popularnej w Ameryce potrawy jaką jest Mac and Cheese czyli makaron zapiekany z sosem serowym. Najbardziej fanów uderzył fakt, że danie zawierało zbyt wiele niepotrzebnych według nich dodatków, takich jak: suszone pomidory, kapary pietruszkę czy… rodzynki! No dobra bunt o te rodzynki akurat możemy zrozumieć… xD

Dalej fani uznali, że Steak Frites czyli stek z frytkami oraz grillowane krewetki i kalafior to nie są dania godne znanego na całym świecie rapera. Jeden z obserwatorów Drake’a w mediach społecznościowych napisał, że nawet gdyby nie było pandemii dla takiego jedzenia nie opłacałoby mu się wyjść z domu…

Nie wychodziłbym z tego powodu z domu, nawet w czasach bez koronawirusa.

No cóż… Przecież stan konta nie musi iść w parze z wyrafinowanym gustem kulinarnym, prawda? 😉

Rozpoznaj ex dziewczyny Drake'a

Pytanie 1 z 8
Zaczęli się spotykać w 2009 roku. Ich miłość była tak namiętna, że nawet nagrali wspólny klip. Dzisiaj ta dziewczyna rozkręca swoje biznesy - kosmetyki i ubrania. O kim mowa?
NAJNOWSZE