Britney Spears zaręczyła się z chłopakiem! Sam Asghari kupił piękny pierścionek

2021-09-13 6:08 mm
Britney Spears i Sam Asghari
Autor: Rex Features/East News

Chłopak Britney Spears oświadczył się piosenkarce! Plotki o zaręczynach gwiazdy potwierdziły się. Artystka i jej ukochany naprawdę planują ślub! Zobaczcie najnowsze wiadomości i pierścionek zaręczynowy Britney Spears.

A więc jednak! Britney Spears i Sam Asghari założą rodzinę! Chłopak artystki oświadczył się swojej dziewczynie. Zaręczyny potwierdziła osobiście Britney na swoim Instagramie!

Nie mogę w to uwierzyć 💍💍💍💍💍💍❣️!!!!!!

- napisała piosenkarka przy filmiku, jaki właśnie pojawił się na jej Instagramie. Gwiazda pokazała na nim swój pierścionek zaręczynowy! Obok piosenkarki siedzi jej chłopak, Sam Asghari!

W życiu Britney Spears sporo się ostatnio dzieje. Gwiazda nie poddaje się w walce o odzyskanie wolności i mimo pierwszej porażki nadal próbuje uwolnić się spod kurateli ojca. Ostatnio ten oświadczył, że zrzeknie się kurateli, jeśli dostanie 2 mln dolarów...

Ale dużo dzieje się też w życiu osobistym piosenkarki. Ostatnio na palcu Brit pojawił się pierścionek. Już w lipcu wiele osób było pewnych, że artystka dostała go od chłopaka, kiedy Sam Asghari poprosił ją o rękę!

Podczas składania słynnych zeznań przed sądem Britney Spears wyznała, że chce założyć ze swoim chłopakiem rodzinę. Piosenkarka żaliła się, że ojciec nie pozwala jej zajść w ciążę i zmusza do antykoncepcji. 

Plotki o zaręczynach Britney i Sama pojawiły się już w lipcu. Serwis TMZ opublikował filmik, który wielu fanów piosenkarki wprawił w niemałe osłupienie. Chłopak piosenkarki skomentował sprawę swoich oświadczyn. 

Na opublikowanym przez TMZ filmie widzimy, jak paparazzo wita się z Samem i gratuluje mu zaręczyn z Britney Spears. Chłopak artystki przystaje i odpowiada:

Ludzie tego nie wiedzą, ale jesteśmy małżeństwem od jakichś pięciu lat. Pobraliśmy się w tajemnicy na Hawajach... 

- mówi Sam Asghari.

Ale wstrzymajcie się z wysyłaniem gratulacji, bo chłopak Britney szybko dodał.

...to jedna z historii, które widziałem to w gazetach!

I wszystko jasne :) Jak widać, poczucie humoru nie opuszcza chłopaka Britney. Co nie zmienia faktu, że umiejętnie odwrócił uwagę paparazzo od kwestii zaręczyn! Jak myślicie, naprawdę oświadczył się swojej dziewczynie?

NAJNOWSZE