Dr. Dre i Nicole Young

i

Autor: FaceToFace/REPORTER/East News

Dr. Dre wygrywa sądową batalię! Nicole Young nie dostanie 6 milionów alimentów

2020-10-02 20:03

Wyglądało na to, że rozwód Dr Dre z Nicole Young potrwa znacznie dłużej. Tymczasem para ma za sobą jedną z ważniejszych rozpraw. Gwiazda zażądała od męża alimentów w wysokości... 6 milionów dolarów miesięcznie. Niestety, będzie musiała poradzić sobie sama.

Dr Dre może odetchnąć z ulgą. Wygrał pierwsze starcie w rozwodowej wojnie. Producent muzyczny rozstaje się z Nicole Young. Przyszła, była małżonka zażądała od niego alimentów w wysokości 6 milionów dolarów miesięcznie. Wśród argumentacji pojawiła się kwestia ochrony życia, ale też...potrzeby rozrywkowe! Niestety, Young będzie musiała za nie płacić sama. Dr Dre wygrał sądową rozprawę!

Dr Dre nie będzie płacić żonie 6 milionów miesięcznie

Sąd wydał decyzję o odrzuceniu wniosku Nicole Young. Przyszła, była żona Dr Dre zażądała alimentów w wysokości 6,5 ​​miliona dolarów. Prawnicy celebrytki argumentowali, że potrzebuje ochrony, ponieważ od czasu jej rozstania z raperem i producentem otrzymuje groźby.

Kosmici wśród gwiazd | ESKA XD - Hotplota #4

Według dokumentów, do których dotarł TMZ, Nicole Young zażądała od Dr Dre, aby zapłacił za jej prawników - około 5 milionów dolarów, a "zaledwie" 1,5 miliona na ochronę i inne wydatki. Warto wspomnieć, że wśród nich wymienione były koszta rozrywki.

Sądu nie przekonała ta argumentacja i Nicole Young będzie musiała płacić za wszystko sama. Szalę przeważył fakt, że to ona zwolniła poprzednią ochronę, którą opłacił jej Dr Dre.

Ile lat mają te gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Eva Mendes?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE