Dorota Wellman zwolniona przez Edytę Herbuś? Marcin Prokop komentuje

2021-09-21 17:20 es
Dorota Wellman i Marcin Prokop
Autor: TVN Dorota Wellman i Marcin Prokop

Dorota Wellman kontra Edyta Herbuś to najnowsza drama w polskim show-biznesie. Wszystko zaczęło się od krytyki " znanej tancerki" w felietonie dziennikarki. Później Dorota Wellman nie pojawiła się w Dzień Dobry TVN. To wzbudziło falę spekulacji. Uciął je ekranowy partner dziennikarki - Marcin Prokop.

Mamy w polskim szołbizie nową dramę. Rozkręciła ją niespodziewanie Dorota Wellman. Wszystko zaczęło się od felietonu, w którym skrytykowała "znaną tancerkę". Edyta Herbuś odpowiedziała, tym samym przyznając, że chodziło o nią.

Głos w tej sprawie zaczęły zabierać inne celebrytki. Temperatura wzrosła, gdy okazało się, że Dorota Wellman nie przyszła do pracy. Jej wieloletnie partner ekranowy, Marcin Prokop zabrał głos.

ESKA XD #031 - FIGURA MODELKI/TANCERKI, REMIZA, NAJDŁUŻSZY STATEK KOSMICZNY

Dorota Wellman zwolniona przez Edytę Górniak?

Dorota Wellman i Marcin Prokop to jeden z najpopularniejszych telewizyjnych duetów. Są nierozerwalni! Kiedy dziennikarka nie pojawiła się na planie Dzień Dobry TVN, wybuchły kontrowersję.

To skutek jej potyczki z Edytą Herbuś? Teorie były tak zaskakujące, że Marcin Prokop postanowił skomentować sytuację. Zapewnił, że jutro widzowie DDTVN znów zobaczą skład "il classico".

Niestety, żadna z sensacyjnych teorii na temat dzisiejszego zniknięcia cioteczki wellman nie jest prawdziwa. nie zepsuł się jej budzik, nie została porwana przez kosmitów, ani zwolniona przez edytę herbuś. życie jest dużo bardziej zwyczajne - coś jej w ostatniej chwili wypadło. i nie był to ząb. do jutra! 😁

Napisał dziennikarz.

Zobacz też:

NAJNOWSZE