Dorota Wellman ostro o zachowaniu celebrytów. Edyta Herbuś odpowiada na zaczepkę!

2021-09-19 15:55 AM
Dorota Wellman
Autor: wbf

Słynąca z ciętego języka Dorota Wellman na łamach „Wysokich obcasów” odniosła się do zachowania gwiazd na Instagramie. Oberwało się m.in. Edycie Herbuś. Teraz tancerka również poprzez media społecznościowe odpowiada dziennikarce. Będzie konflikt?

Dorotę Wellman znaną z ciętego języka dziennikarkę, podziwiać można na antenie TVN w programie „Dzień dobry TVN”. Dodatkowo Wellman umieszcza na łamach „Wysokich obcasów” felietony, które przyciągają sporą rzeszę czytelników.

Wokół ostatniego felietonu narobił się dość duży szum. Dziennikarka zaatakowała kilka gwiazd i odniosła się do sposobu, w jaki prowadzą swoje konta na Instagramie. Co jej się nie spodobało?

W felietonie Wellmann zwróciła uwagę na zamieszczanie przez niektórych celebrytów, prywatnych wpisów. Przytoczyła takie przykłady jak np. selfie po przyjeździe karetki. Do kogo kierowana była aluzja?

Do tancerki Edyty Herbuś, która wrzuciła zdjęcie do sieci, tuż po tym, jak jej babcię zabrało pogotowie! Zapłakana Herbuś pokazała followersom, jak przeżywa wydarzenie.

Mimo tych dramatycznych wydarzeń zdążyła sobie zrobić zdjęcie, jak płacze z rozmazanym makijażem. Zdjęcie w dobrym świetle, żeby było ładnie widać.

– pisała Wellman.

Edyta Herbuś reaguje na słowa Doroty Wellman

Na zaczepkę ze strony dziennikarki Edyta szybko zareagowała. W obszernym poście na Instagramie nie tylko wyznała, że nie ma zamiaru atakować Wellman, ale także zaprosiła ją do wzięcia udziału w jednej z akcji na rzecz środowiska.

„Pewna dziennikarka” o „pewnej tancerce”, czyli „jedna baba drugiej babie ...”🙈🙉🙊

Moja babcia zawsze powtarza:nie rób DRUGIEMU, co TOBIE niemiłe❤️

Może dlatego, dalekie są mi metody poniżania innych, tylko po to, by wywyższyć siebie. W odpowiedzi na te mało eleganckie zaczepki, zapraszam Cię więc droga Doroto, do wspólnego działania.Po co tracić czas na medialne obrabianie tyłka innym?! Lepiej ruszyć własny i zrobić coś pożytecznego. Matka natura nas wzywa🦉💚🐝Zapraszam cię do wspólnego sadzenia drzew: 7, 8, 9 października w @nadlesnictwo_runowo organizujemy ogólnopolską akcję „Wspólnie dla lasu” 🌳🌳🌳

- pisała.

FIGURA MODELKI/FIGURA TANCERKI - jak ONE to ROBIĄ? | ESKA XD - Fit vlog #31

Dodatkowo na końcu postu, Herbuś zapewniła, że zamiast bukietu narcyzów, Dorota może od niej otrzymać Snickersa…

Zapraszamy wszystkich chętnych! Wierzę Doroto, że dasz radę !Nie mogę obiecać ci na przywitanie bukietu narcyzów, bo jesteśmy poza sezonem, ale na pewno przywiozę ci w prezencie Snickersa !

 – pisała dodając hasztag: #Dorotkazjedzsnickersaiprzestańgwiazdorzyć 

Sprytne wyjście z sytuacji?

Zobacz też: 

Ilu followersów mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ilu followersów ma Anna Mucha?
NAJNOWSZE