Anna Wendzikowska też reaguje na felieton Doroty Wellman. „Żyj i daj żyć innym”

2021-09-20 9:14 AM
Anna Wendzikowska
Autor: WBF

W weekend w polskim show biznesie nie obyło się bez dramy. Wszystko za sprawą felietonu Doroty Wellman, w którym skrytykowała zachowanie celebrytów. Teraz znane osoby nie pozostają obojętne na wpis i reagują na słowa dziennikarki. Wcześniej głos zabrała Edyta Herbuś, a teraz Anna Wendzikowska.

Dorota Wellman na łamach „Wysokich obcasów” w felietonie odniosła się do zachowania celebrytów na Instagramie. Według niej w social mediach zbyt często poruszane jest życie prywatne. Dziennikarka przytoczyła przykład Edyty Herbuś, która zrobiła sobie selfie zaraz po tym, jak jej babcię zabrało pogotowie.

Tancerka nie wahała się ani chwili i również w poście na Instagramie odpowiedziała prezenterce.

Teraz na pomoc hejtowanej Herbuś rusza Anna Wendzikowska. Na Instagramie swoje zdanie wyraziła również Agnieszka Hyży, która bardziej neutralnie podeszła do felietonu, a raczej zachęciła innych do wyrażenia swojej opinii i przy okazji przeczytania tekstu Doroty.

W komentarzu pod postem Hyży odważnie głos za to zabrała Anna Wendzikowska:

Z całym szacunkiem dla Doroty, którą uwielbiam, ale niech sobie każdy pokazuje, co chce🤷🏻‍♀️ jak mi się nie podoba, to nie oglądam i nie wchodzę.. ale po co krytykować? Wydaje mi się, że za dużo mamy w przestrzeni publicznej wzajemnej krytyki. Krytykę jakichś patoinfluenserskich akcji, które kogoś krzywdzą rozumiem, tu trzeba stawiać granice. Ale akurat to, że ktoś pokaże dom, sypialnię czy złoty kibel nikogo nie krzywdzi. Żyj i daj żyć innym, to moja zasada. A ty Aga super wyglądasz! Całusy 💋

Sporo fanów chwaliło Wendzikowską, ciesząc się, że jest w tym temacie obiektywna…

A jakie jest Wasze zdanie?

Shanguy oczarowali słuchaczy wykonując hit C'est La Vie w ESKA Live!

Zobacz też: 

NAJNOWSZE