Tak mieszka Dorota Szelągowska! Ten salon wzbudza zachwyt

2021-09-20 18:50 es
Dorota Szelągowska
Autor: WBF

Dorota Szelągowska to naczelna, polska projektantka wnętrz. W licznych programach telewizyjnych zamienia nieatrakcyjne przestrzenie w prawdziwe cudeńka. A jak mieszka sama? Na Instagramie uchyliła rąbka tajemnicy. Jej salon sprawił, że obserwatorom pospadały szczęki!

Dorota Szelągowska nierozerwalnie kojarzy się z aranżacją wnętrz. Mogliśmy ją oglądać w akcji w niezliczonych programach. Przez lata pracy w telewizji gwiazda zgromadziła pokaźną liczbę fanów. Dorota Szelągowska może się pochwalić 832 obserwatorami na Instagramie!

Wszystkie te osoby miały okazję podejrzeć, jak mieszka Dorota Szelągowska. Jej salon robi wrażenie!

ESKA XD #031 - FIGURA MODELKI/TANCERKI, REMIZA, NAJDŁUŻSZY STATEK KOSMICZNY

Tak mieszka Dorota Szelągowska

Często mówi się, że szewc bez butów chodzi... Nie tym razem! Dorota Szelągowska pokazała fanom na Instagramie zdjęcie swojego salonu. Aranżacja wzbudziła zachwyt. Trudno się zresztą dziwić... Jasne wnętrze, w którego centralnym miejscu stoją masywne kamienne stoliki. Do tego dekoracyjne trawy i gigantyczna monstera. Elegancko i przytulnie!

- Jak pięknie!❤️

- Coś wspaniałego😍

- Cudne wnętrze

Zachwycali się internauci.

Dorota Szelągowska, odpowiadając na liczne komentarze, dotyczące zakupu konkretnych produktów zdradziła, że to już czwarta wersja jej salonu.

Ona faktycznie kocha aranżować wnętrza!

Ile lat mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Tomasz Kammel?
NAJNOWSZE