Dorota Szelągowska po rozwodzie wypoczywa. "Wszystko jest tak, jak być powinno"

2021-07-30 16:03 es
Dorota Szelągowska
Autor: WBF

Dorota Szelągowska nie jest już mężatką. W czwartek 29 lipca sąd oficjalnie ogłosił koniec jej trzeciego małżeństwa. Teraz ekspertka od wnętrz wypoczywa na Warmii. Po rozprawie opublikowała na Instagramie pozytywny post, zapewniając obserwatorów, że "wszystko jest tak, jak być powinno"!

Dorota Szelągowska od lat związana jest ze stacją TVN. Dzięki przyjaznemu usposobieniu zebrała pokaźne grono fanów. Ci mogli się od swojej idolki nauczyć wszystkich tajników dekoracji i aranżacji wnętrz. Chociaż gwiazda chętnie korzysta z social mediów, to stara się chronić swoje życie prywatne. A w tym sporo się ostatnio dzieje...

Zgodnie z doniesieniami Super Expressu Dorota Szelągowska jest już po rozwodzie!

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Dorota Szelągowska odpoczywa po rozwodzie

Reżyser Michał Wawra był trzecim mężem Doroty Szelągowskiej. Para jednak rozstała się już jakiś czas temu, więc rozwód był tylko formalnością. Dopełniła się ona 29 lipca. Super Express informuje, że pierwsza rozprawa będzie ostatnią, ponieważ Michał Wawra i Dorota Szelągowska zdołali porozumieć się już wcześniej.

Ponoć Dorota Szelągowska była zaniepokojona kwestią opieki nad ich córką, Wandą. Niedawno na jaw wyszedł jej nowy związek i miała się obawiać, że ex mąż będzie próbował wykorzystać ten fakt, by mieć przewagę w opiece nad dziewczynką. I faktycznie, Super Express relacjonuje, że Michał Wawra wyszedł z sądu bardzo zadowolony.

Jednak i Dorota Szelągowska opublikowała optymistyczny post na Instagramie, co może oznaczać, że parze naprawdę udało się dogadać.

Warmia i ja. Czyste szczęście. Uwielbiam ten stan, kiedy czuję, że wszystko jest tak, jak być powinno. Gdy wiem, że wszyscy, których kocham, są dla mnie ważni i bliscy, - są szczęśliwi. Jestem na tyle stara, że zdaję sobie sprawę z ulotności tych momentów. Dziś je celebruję ❤️❤️❤️

Napisała na Instagramie pod uśmiechniętym selfie.

W komentarzach Dorota Szelągowska dostała miły komentarz m.in. od Martyny Wojciechowskiej.

- Piękna! Trzymam kciuki żeby ten stan trwał jak najdłużej!😍❤️✌️

Panie mają teraz sporo wspólnego, ponieważ Martyna Wojciechowska również rozstaje się z mężem. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj:

Zobacz też:

NAJNOWSZE