Dorota Szelągowska KLNIE JAK SZEWC! TEGO o niej nie wiedzieliście!

2021-09-19 19:55 RD
Dorota Szelągowska
Autor: WBF

Dorota Szelągowska w swoich programach jest bardzo kulturalną, sympatyczną osobą. Ostatnio jednak wyjawiła, że w życiu prywatnym przeklina i… bardzo to lubi! Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Dorota Szelągowska jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych gwiazd telewizji TVN. Jej programy cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów. Metamorfozy wnętrz, które pokazuje nam Dorota sprawiają, że chyba każdy ma ochotę jechać do sklepu budowlanego i wziąć się za remont w swoim domu. ;) 

Widzowie cenią Dorotę za szczerość, uśmiech i pozytywne nastawienie. Okazuje się jednak, że projektantka lubi sobie też czasami poprzeklinać… 

ESKA Live: Shanguy zaśpiewali swój hit Desolee. Takie wykonania jeszcze nie słyszeliście!

Jakiś czas temu Dorota była gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. Temat zaczął Kuba, który powiedział do Doroty w pewnym momencie: 

A Ty przeklinasz bardzo...

Szelągowska bez skrępowania potwierdziła. Dodała również, że lubi to robić. 

W ogóle kocham polski język. Uwielbiam. Ja bardzo lubię polskie przekleństwa, bo są fantastyczne. Na słowie "fuck" jakie Ty emocje oprzesz? Żadne. A taka ku**a soczysta? Zobacz. "Fuck off" - spie****aj. Mamy cudowne przekleństwa 

powiedziała projektantka. 

Spodziewaliście się, że Dorota lubi sobie porzucać mięsem? My totalnie szanujemy Dorotę za szczerość. <3

NAJNOWSZE