Dominic D'Angelica: Michał Piróg o byłym uczestniku Top Model. "Emocje są bardzo złym doradcą"

2020-11-25 8:11 kp
Michał Piróg
Autor: WBF

Nie opadają emocje po wczorajszej decyzji stacji TVN o usunięciu z Top Model Dominica D'Angelicy po tym, jak na jaw wyszło, że mężczyzna miał być skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne. W dniu finału Top Model 2020 temat usuniętego uczestnika niemal całkowicie przyćmił faktyczną rywalizację o zwycięstwo. Sprawę Dominica skomentował też Michał Piróg.

Takiego obrotu sprawy tuż przed finałem Top Model 2020 nikt się nie spodziewał. Zamiast entuzjastycznych rozmów o tym, kto powinien wygrać kolejną edycję programu, uwagę fanów skupiła sprawa Dominica D'Angelicy - jednego z finalistów, który dzień przed finałem został usunięty przez stację z show.

Przypomnijmy, że kilkadziesiąt godzin przed finałem Top Model media społecznościowe obiegły zdjęcia amerykańskich dokumentów, zgodnie z którymi Dominic D'Angelica miał być w USA skazany w 2013 roku za przestępstwo seksualne, a także odbyć karę więzienia za złamanie warunków okresu próbnego. Gdy w sieci wybuchła prawdziwa afera, a internauci zaczęli zarzucać TVN pytaniami o przeszłość uczestnika Top Model, Dominica usunięto z programy.

Dominic z Top Model usunięty - Michał Piróg komentuje

Jeszcze tego samego dnia, tuż po północy, Dominic D'Angelica wydał własne oświadczenie, w którym odniósł się do sytuacji, w jakiej się znalazł. Aspirujący model przyznał, że rzeczywiście odbywał karę więzienia, jednak nigdy nie został ostatecznie skazany za przestępstwo seksualne. Przyznał też, że czuje się "zraniony".

>> Dominic D'Angelica wydał oświadczenie o wyroku! "Nigdy nie zostałem uznany winnym"

ESKA XD EXTRA

Jeszcze przed oświadczeniem Dominica z Top Model, do sprawy odniósł się prowadzący show, Michał Piróg. Gwiazdor zamieścił obszerny wpis na Instagramie, który opatrzył wymownym zdjęciem płonącego lasu.

Raz podłożony ogień wywołuje pożar a ten bezpowrotnie i bezlitośnie trawi wszystko na swojej drodze. Efekt jest nieodwracalny.Jest mi przykro, że nadal tak łatwo nam przychodzi wydawanie wyroku i strącanie ludzi w przepaść. Bez mrugnięcia okiem, bez zastanowienia, bez wysłuchania drugiej osoby. Nauczono mnie, że nie przekreśla się nigdy nikogo tak długo jak istnieją przesłanki na czyjąś niewinność. Ludzi bez pieniędzy i znajomości łatwo jest skazać ale napewno nigdy ich się nie wypuszcza z powrotem na wolność od tak.

- napisał.

Emocje są bardzo złym doradcą wiec radzę ochłonąć. Poczekać i dać możliwość obrony. Wieszanie na szubienicy i palenie na stosach pochłonęły tysiące niewinnych osób.#czas

- podsumował Michał Piróg.

Post prowadzącego Top Model spotkał się z mieszanymi odczuciami fanów. Większość z nich uważa, że w obliczu przeszłości Dominica D'Angelicy usunięcie go z Top Model było słuszną decyzją.

NAJNOWSZE