Dominic D'Angelica miał przyjść do Top Model z bratem. Kim jest jego bliźniak Stefen?

2020-11-24 17:46 mm
Dominic z Top Model
Autor: X News

Dominic D'Angelica to nazwisko, które na przeddzień finału Top Model 9 nie schodzi z ust polskich fanów programu. Tuż przed finałowym odcinkiem Dominic został usunięty z show po ujawnieniu faktów na temat jego przeszłości. Tymczasem nie wszyscy widzowie pamiętają, że Dominic miał wystąpić w Top Model razem z bratem bliźniakiem! Kim jest Stefen i dlaczego nie ma go u boku brata?

Już w środę 25 listopada dowiemy się, kto wygrał Top Model 2020. Wiemy już na pewno, że nie będzie to Dominic D'Angelica. Jeden z czwórki uczestników, którzy dostali się do wielkiego finału Top Model, został w przeddzień rozstrzygnięcia usunięty z grona finalistów! Powodem jest przeszłość Dominica, który miał zostać w Stanach Zjednoczonych skazany za przestępstwo seksualne. 

Widzowie wciąż są podzieleni decyzją stacji, a fani Dominica z niecierpliwością wyczekują na jego oficjalny komentarz w sprawie usunięcia z programu. Jak były finalista Top Model wytłumaczy doniesienia o skazaniu go za seks z nieletnią? I co ma do powiedzenia w tej sprawie brat Dominica D'Angelica, Stefen

Jak pewnie dobrze pamiętają widzowie Top Model, brak bliźniak Dominica także miał wziąć udział w tegorocznej edycji show, ale musiał zmienić plany, ponieważ nie mógł opuścić Stanów Zjednoczonych.

Kim jest brat Dominica D'Angelica?

Stefen D'Angelica, podobnie jak jego brat, często udziela się w mediach społecznościowych, próbując swoich sił jako model, ale także jako wokalista.

Dominic i Stefen do niedawna spędzali ze sobą mnóstwo czasu. Prowadzą nawet wspólne konto na Instagramie - obok imiennych profili Stefena i Dominica D'Angelica, fani mogą śledzić także konto @tvtwins. To właśnie z tego profilu pochodzi m.in. to zdjęcie, zrobione kiedy Dominic D'Angelica i jego brat bliźniak mieli po 12 lat.

Dominic D'Angelica i jego brat Stefen mają po 30 lat. Obaj mogą się też pochwalić świetnymi warunkami fizycznymi: wzrostem 185 cm i wymiarami 98 / 82 / 95 cm. 

NAJNOWSZE