Dom z papieru 5: nowi bohaterowie i nowe miasta? Oni dołączyli do obsady

2020-10-18 8:00 kp
Dom z papieru 5 - nowi aktorzy
Autor: Zuma / SplashNews.com/East News; Rex Features/East News

Na premierę 5. sezonu Domu z papieru poczekamy jeszcze kilka miesięcy, jednak już jakiś czas temu twórcy hitowej produkcji ujawnili, że w Domu z papieru 5 pojawią się dwaj nowi aktorzy. Czy dołączą do ekipy profesora i zostaną kolejnymi miastami, czy też będą spierać przebiegłą Alicię Sierrę? Sprawdźcie, co wiemy o Miguelu Ángelu Silvestre i Patricku Criado!

Zakończenie 4. sezonu Domu z papieru zostawiło wszystkich fanów produkcji z ogromnymi znakami zapytania w oczach! Znani z nieprzewidywalnych zwrotów akcji twórcy zadbali o to, by wielbiciele serialu Netflixa z niecierpliwością czekali na Dom z papieru 5, gdzie dowiemy się, co dalej stało się z ekipą Profesora. Kiedy 5. sezon Domu z papieru trafi na platformę? Możemy spodziewać się go nie wcześniej niż na wiosnę 2021.

Jak donosiliśmy na Hotplota.pl, latem ruszyły zdjęcia do 5. sezonu serialu. Trudno ocenić jednak, czy ekipie uda się zakończyć zdjęcia zgodnie z harmonogramem - z powodu pandemii koronawirusa kolejne państwa znów wprowadzają coraz większe obostrzenia i niewykluczone, że praca przy serialu Dom z papieru 5 również na tym ucierpi.

Dom z papieru 5 - nowi bohaterowie

Jakiś czas temu ujawniono jednak rąbek tajemnicy dotyczący Domu z papieru 5. Wiadomo, że do ekipy aktorów dołączyło dwóch przystojnych panów - Patrick Criado i Miguel Ángel Silvestre. Fani już dziś zastanawiają się, czy to kolejni pomocnicy Profesora, czy też zupełnie przeciwnie, ekipa Alicii Sierry...

Co wiemy o aktorach?

ESKA XD #006

Miguel Ángel Silvestre

Wyświetl ten post na Instagramie.
📸 @k.ra_photo Post udostępniony przez Miguel Angel Silvestre (@miguelangelsilvestre)

Miguel Ángel Silvestre ma 38 lat i pochodzi z okolic Walencji. Na koncie ma między innymi tytuł... mistera! To jednak przede wszystkim aktor serialowy i filmowy, dobrze znany w hiszpańskim showbiznesie. Światowej publiczności dał się poznać w 2013 roku w filmie Pedro Almodovara pt. Przelotni kochankowie, a później w serialu Narcos, gdzie zagrał jednego z członków kartelu z Cali.

Jak myślicie, po której stronie stanie w Domu z papieru 5?

Wyświetl ten post na Instagramie.
📸 @k.ra_photo Post udostępniony przez Miguel Angel Silvestre (@miguelangelsilvestre)

Patrick Criado

Wyświetl ten post na Instagramie.
UIP #resting 🎬 📸 Post udostępniony przez Patrick Criado (@patrick.criado)

Patrick Criado to drugi z aktorów, który dołączy do obsady 5. sezonu Domu z papieru. Aktor ma 25 lat i pochodzi z Madrytu. Występ w produkcji Netflixa to dla niego szansa na międzynarodową karierę - dotąd był znany wyłącznie z produkcji hiszpańskich, które rzadko zdobywały rozgłos za granicą. Gwiazdor oczywiście nie zdradził, w jakiej roli zobaczymy go w serialu.

Może macie pomysł, jakie miasto by do niego pasowało?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Coming 🔙🔜❤️🤟 Post udostępniony przez Patrick Criado (@patrick.criado)
NAJNOWSZE