"Dom z papieru 5": Obsada "La casa de papel" na premierze w Madrycie! [ZDJĘCIA]

2021-12-01 9:21 mm

Obsada serialu "Dom z papieru" pojawiła się na uroczystej premierze drugiej części 5. sezonu produkcji. Nowe odcinki widzowie zobaczą już od 3 grudnia. Tymczasem zapraszamy do galerii na Hotplota.pl, gdzie możecie obejrzeć zdjęcia z premiery "La casa de papel 5".

Serial "Dom z papieru" to jeden z największych hitów Netflix i jednocześnie jedna z najchętniej oglądanych nie amerykańskich produkcji w historii tego serwisu. Od początku września fani przygód Profesora i jego ekipy mogli śledzić pierwszą część 5. sezonu "La casa de papel". Teraz do serwisu trafia część druga. Nowe odcinki "Domu z papieru 5" zobaczymy na Netfliksie już 3 grudnia. 

Tymczasem w Madrycie odbyła się uroczysta premiera drugiej części piątego sezonu serialu Dom z papieru. Obsada produkcji pojawiła się na uroczystości niemal w komplecie. Kto najbardziej zachwycił na ściance? Zapraszamy do naszej galerii! Zdjęcia z premiery "La casa de papel 5" znajdziecie poniżej w tym artykule.

Sonda
Co się stanie z Profesorem w finale "Domu z papieru 5"?

Dom z papieru 5 - obsada na premierze

Uroczysty pokaz drugiej części 5. sezonu "Domu z papieru" zorganizowano w hali Palacio Vistalegre w Madrycie. Wśród gwiazd serialu, które pojawiły się na uroczystości, nie mogło oczywiście zabraknąć odtwórców najważniejszych ról.

Na ściance fotoreporterom pozowali m.in. Álvaro Morte czyli Profesor, Úrsula Corberó (Tokio), Pedro Alonso (Berlin), Esther Acebo (Sztokholm), Miguel Herrán (Rio) czy Jaime Lorente (Denver). 

Zobaczcie zdjęcia!

Przebrał się za postać z serialu "Dom z papieru" i terroryzował mieszkańców Włocławka
NAJNOWSZE