Doda wyproszona z restauracji! Poszło o zbyt skąpy strój

Doda
Autor: AKPA

Po intensywnej promocji krążka Aquaria Doda udała się na pierwsze wspólne wakacje z ukochanym. Wokalistka i Dariusz Pachut postawili na Wietnam, skąd regularnie raczyli swoich obserwatorów pięknymi widokami oraz prywatnymi nagraniami ukazującymi łączące ich uczucie. I choć wspólny wypoczynek z pewnością zaliczą do udanych, to nie wszystko poszło po ich myśli. Piosenkarka została wyproszona z restauracji z powodu zbyt skąpego stroju. Całe zajście skomentowała w typowy dla siebie sposób.

Doda i Dariusz Pachut nie kryją się już ze swoim uczuciem. Po tym, jak w finałowym odcinku programu 12 kroków do miłości piosenkarka oficjalnie obwieściła, że jest zakochana, fani zaczęli snuć domysły na temat tego, kto może być jej wybrankiem. Szybko okazało się, że serce wokalistki zabiło mocniej w stronę ratownika medycznego i miłośnika wspinaczek górskich Dariusza Pachuta, o którym media rozpisywały się już wcześniej w kontekście jego relacji z Dorotą Gardias. Pierwsze zdjęcia przyszłej pary pojawiły się jeszcze w maju, do czerwoności rozgrzewając internet. Doda zapewniała jednak później, że uczucie między nimi rozkwitło dopiero po zakończeniu zdjęć do reality-show, w którym poszukiwała tego jedynego. Mężczyzna wystąpił nawet w teledysku do promującej produkcję piosenki Wodospady. W wideoklipie nie pokazano jednak jego twarzy. Doda oficjalnie pochwaliła się nowym chłopakiem dopiero po kilku tygodniach od emisji ostatniego odcinka show 12 kroków do miłości. Zakochani wybrali się bowiem na pierwsze wspólne wakacje do Wietnamu, skąd regularnie raczyli swoich obserwatorów nie tylko zapierającymi dech w piersiach widokami, ale i gorącymi kadrami ze sobą w rolach głównych. Image znanej ze swojego zamiłowania do skąpych strojów piosenkarki nie został jednak doceniony przez pracowników hotelowej restauracji. Dodę wyproszono ze śniadania.

Doda wije się wokół ukochanego i całuje go po torsie. Gwiazda emanuje szczęściem na wakacjach!

Doda o nowej płycie, depresji i konkurencji z Podsiadło

Doda wyproszona z restauracji

Zasady dotyczące ubioru w miejscach publicznych obowiązują wszystkich, nawet gwiazdy takie jak Doda. Za pośrednictwem mediów społecznościowych wokalistka podzieliła się z fanami informacją, jakoby została wyproszona ze śniadania ze względu na zbyt skąpy strój.

Zostałam poproszona o zmianę outfitu, ponieważ panie na śniadaniu nie są w stanie skupić się jednocześnie na jedzeniu i waleniu swoich mężów w łeb, żeby na mnie nie patrzeć - wyznała.

Gwiazda przyszła na śniadanie w samym biustonoszu i stringach z frędzlami.

Sonda
Obserwujesz Dodę w mediach społecznościowych?
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE