Doda i Pachut

i

Autor: AKPA // Instagram/@dariuszpachut

Nowy partner Dody miał już medialny związek. Zawrócił w głowie znanej prezenterce!

2022-11-25 11:35

Doda zdecydowała się na ujawnienie twarzy swojego partnera. Jak się okazało, fani mieli rację. Wybrankiem piosenkarki jest Dariusz Pachut. Internauci mogą kojarzyć tego przystojnego miłośnika gór za sprawą jego byłego związku. Mężczyzna spotykał się bowiem z popularną prezenterką pogody. Mieli nawet pomysł na wspólny biznes!

Doda nie kryje się ze swoim szczęściem. Wokalistka, która oficjalnie zamknęła najgorszy etap w swoim życiu, jest gotowa na nowe wyzwania. Symbolicznym zamknięciem trudnego dla niej czasu było wydanie kolejnego, pierwszego od ponad 10 lat w pełni autorskiego albumu studyjnego Aquaria, na którym znalazły się szczere do bólu teksty. Fani piosenkarki mieli też okazję zajrzeć w jej życie prywatne za sprawą reality show 12 kroków do miłości. Gwiazda polskiej sceny muzycznej poszukiwała w nim miłości. Tę znalazła jednak poza kamerami. W ostatnim odcinku programu Doda z radością obwieściła, że jest zakochana. Piosenkarka nie zdradzała jednak personaliów ukochanego, choć fani dobrze przeczuwali, że może chodzić o Dariusza Pachuta. Wszystko stało się jasne, gdy zakochani polecieli do Wietnamu. Doda opublikowała w social mediach zdjęcie z nowym chłopakiem. Sprawdźcie, co o nim wiemy. 

Doda pokazała ukochanego. Tak szczęśliwej nie wiedzieliśmy jej od dawna. Miłość jej służy!

Doda o nowej płycie, depresji i konkurencji z Podsiadło

Dariusz Pachut - nowy chłopak Dody

Internauci mogą kojarzyć już Dariusza Pachuta za sprawą jego poprzedniego związku. Promujący zdrowy tryb życia ratownik medyczny i miłośnik wspinaczek górskich był bowiem związany z popularną pogodynką Dorotą Gardias. O łączącej ich relacji zrobiło się głośno w grudniu 2021 roku, gdy zakochani wybrali się wspólnie do Rzymu. Dorota Gardias chętnie publikowała zdjęcia z partnerem, podkreślając, że był on dla niej ogromnym wsparciem, gdy wykryto u niej guza w piersi. Nie jest tajemnicą, że połączyła ich miłość do wspinaczek. Para miała nawet w planach wspólny biznes, jednak w marcu 2022 roku prezenterka pogody usunęła zdjęcia z Pachutem, dając do zrozumienia, że nie są już razem. Prywatnie Dariusz Pachut jest ojcem dwojga dzieci - chłopca i dziewczynki, które podzielają jego zamiłowanie do sportu.

Sonda
Obserwujesz Dodę w mediach społecznościowych?