Doda wije się wokół ukochanego i całuje go po torsie. Gwiazda emanuje szczęściem na wakacjach!

Doda
Autor: AKPA // Instagram/dodaqueen

Po intensywnej promocji swojego najnowszego krążka i reality show 12 kroków do miłości Doda udała się na zasłużone wakacje. Piosenkarka wraz z ukochanym wybrali się do Wietnamu, skąd chętnie relacjonują przebieg swojego odpoczynku. Piosenkarka dała się ponieść muzyce i zaszalała w tańcu z nowym partnerem.

Ten rok był bardzo pracowity dla Dody. Piosenkarka sprezentowała fanom wiele niespodzianek w związku ze swoim 20-leciem na scenie. Artystka nie tylko zagrała wielki recital, w trakcie którego u jej boku pojawili się m.in. Justyna Steczkowska, Dawid Kwiatkowski oraz Michał Wiśniewski, ale również spełniła marzenie o posiadaniu własnego reality show i nagrała nową, pierwszą od ponad 11 lat w pełni solową płytę zatytułowaną Aquaria. Rok 2022 przyniósł zmiany nie tylko w życiu zawodowym wokalistki, ale także prywatnym. Doda oficjalnie obwieściła, że znów jest zakochana, a jej wybrankiem okazał się być Dariusz Pachut. Mężczyzna wystąpił nawet w teledysku piosenkarki do utworu Wodospady. Aktualnie para przebywa poza granicami Polski, w Wietnamie. Nawet na wakacjach Doda nie zapomina jednak o swoich fanach i co rusz raczy ich przepięknymi widokami oraz prywatnymi nagraniami z partnerem. Zakochani dali się ponieść tamtejszej muzyce.

Doda dosadnie o macierzyństwie. Internauci nie kryją zachwytu nad jej słowami

Doda o nowej płycie, depresji i konkurencji z Podsiadło

Doda z ukochanym

Piosenkarka nie ukrywa już swojego partnera. Podczas jednego z wieczorów spędzonych w Wietnamie zakochani dali się ponieść muzyce granej na żywo i w całości oddali tańcu. Podczas wygibasów przed kamerą Doda ani przez moment nie szczędziła Dariuszowi Pachutowi czułości, co chwilę całując go nie tylko w usta, ale także umięśniony tors. Gołym okiem widać, że gwiazda znalazła to, czego tak bardzo szukała i może w końcu powie o sobie, że nareszcie jest szczęśliwa!

Doda
Autor: Instagram/dodaqueen
Doda
Autor: Instagram/dodaqueen
Doda
Autor: Instagram/dodaqueen
Sonda
Jesteś fanem Dody?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE