Fan zauważył, że Doda wygląda jak Małgorzata Rozenek-Majdan. Ona ma inną wersję

2021-04-14 10:47 kp
Doda, Małorzata Rozenek-Majdan
Autor: WBF

Doda i Małgorzata Rozenek-Majdan to jedne z tych gwiazd, których raczej nigdy nie połączy showbiznesowa przyjaźń. Po tym, jak Rozenek związała się z byłym facetem Dody, Radosławem Majdanem, panie nie należą do koleżanek. Fani, doskonale zdając sobie z tego sprawę, chętnie prowokują je, przypominając o istnieniu tej drugiej...

Fani Dody nie dają jej zapomnieć o tym, że gdzieś tam istnieje Małgorzata Rozenek-Majdan. Doda pokusiła się ostatnio na Instagramie o długi wpis, w którym opowiedziała o tym, jak podczas wielu sesji zdjęciowych w jej karierze próbowano nieco zmienić jej styl, by bardziej odpowiadał czytelnikom i obecnej modzie. Wokalistka nigdy nie szła jednak na ustępstwa, za co dostawała w branży różne przydomki.

Swój wpis Doda opatrzyła kilkoma zdjęciami z sesji, która doskonale oddaje to, co gwiazd rozumie przez "jej styl". I tu zaczęły się schody, bo jeden z fanów przyrównał ją do... Małgorzaty Rozenek-Majdan!

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Doda jak Rozenek, czy Rozenek jak Doda?

Oczywiście przytyki ze strony fanów działają w dwie strony. Małgorzata Rozenek-Majdan wielokrotnie musiała zmagać się z komentarzami internautów, którzy zauważali, że jej styl w ostatnich latach niebezpiecznie zmierzał w stronę tego, który prezentowała od dawna Doda. Czyżby w takiej wersji wolał ją Radosław Majdan? Komentarzy było mnóstwo, a na niektóre z nich Małgosia żartobliwie odpowiadała osobiście.

Teraz porównanie do Małgorzaty Rozenek-Majdan pod TYM postem znalazła Doda.

Na ostatnim zdjęciu wygladasz trochę jak Rozenek 😱😱😱😬

- napisała jedna z internautek.

Jak można było się spodziewać, Doda nie pozostawiła go bez odpowiedzi.

ciesze się że mogę być inspiracją dla innych 😊

- napisała ironicznie.

Myślicie, że Małgosia jej odpowie?

NAJNOWSZE