Małgorzata Rozenek-Majdan o tatuażu męża. Przerobił Dodę na Indianina, historia zatacza koło

2021-01-13 7:30 mm
Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: WBF

Małgorzata Rozenek-Majdan zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje przebrana za Indiankę. Celebrytce nie brakuje poczucia humoru - przy fotce nawiązała do słynnego tatuażu swojego męża. Swego czasu Radosław Majdan zastąpił podobiznę Dody wizerunkiem starego Indianina...

Małgorzacie Rozenek-Majdan na pewno nie można odmówić poczucia humoru i dystansu do samej siebie. Na Instagramie celebrytki pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje przebrana za "starego Indianina". W opisie fotki gwiazda nawiązuje do głośnej historii tatuażu swojego męża, Radosława Majdana. 

Jak wiadomo, lata temu (2005–2008) Radek był mężem Dody. Ich związkiem przez długi czas pasjonowało się mnóstwo ludzi, a prasa nazywała ich "polskimi Beckhamami". W końcu jednak Doda i Radosław Majdan postanowili się rozstać, a na ciele piłkarza pozostała trwała pamiątka po małżeństwie: tatuaż z podobizną byłej żony.

Zamiast go usuwać, Radosław przerobił go na rysunek starego Indianina...

Trening na schodach | ESKA XD - Fit vlog #13

Historia zatacza koło

Dziś Radosław Majdan jest szczęśliwym mężem Małgorzaty Rozenek i ojcem małego Henryka, a o jego dawnym związku z Dodą niemal nikt już nie wspomina. 

Nikt poza jego obecną żoną! Na Instagramie Małgorzaty Rozenek-Majdan pojawiło się nowe zdjęcie z wakacji. W opisie fotki żona Radka pisze:

Mój mąż ma tatuaż starego Indianina (uwielbia ich kulturę i inne względy praktyczne też miały znaczenie 😂) więc nie pozostało mi nic innego jak zostać starą Indianką 😂 #howgh ✌️ napisałabym pozdrawiam Was blade twarze, ale jedyne blade twarze to my 🙄 nie mamy szczęścia do pogody 🤪

Żeby było jeszcze zabawniej, Radosław Majdan także zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie, na którym stoi przebrany za Indianina obok swojej "Squaw".

Przypomniało mi się stare indiańskie przysłowie „wszystko co zostało Ci odebrane, wróci do Ciebie, ale wszystko co odebrałeś komuś, zostanie odebrane Tobie” Wielki Wódz rzekł #howgh

- pisze mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan.

NAJNOWSZE